Szanowni Państwo,

Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje osoby, które posiadają nadpłatę bądź zapłaciły za prąd/gaz którego nie otrzymały od Energetycznego Centrum S. A.
o konieczności zgłoszenia wierzytelności do syndyka.

Pamiętaj na zgłoszenie masz czas do 16 stycznia.

Gdy nie wiesz, jak napisać pismo, czy nie chcesz korespondować z syndykiem zgłoś się do Stowarzyszenia AQUILA, które ci pomoże.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

NR TEL.: +48 71 74 000 22 lub 881 752 813

BIURO: ul. Kościuszki 35a, 50-011 Wrocław

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8-14

 

Informacja ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
 https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=15074

Przeczytaj, co możesz zrobić:

    Jeżeli do 2 grudnia zapłaciłeś za prąd lub gaz za okres, w którym spółka nie prowadziła już sprzedaży (czyli za okres od 11 września dla prądu i od 12 września dla gazu) możesz odzyskać pieniądze. Musisz zgłosić sądowi wysokość rachunków, które zapłaciłeś.

Wypełnij w dwóch egzemplarzach wzór zgłoszenia wierzytelności. Wyślij do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy,
X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100 A, 00-454 Warszawa,  Sędzia-Komisarz SSR Kamila Wasilewska. Podaj sygnaturę sprawy, czyli: X GUp 1078/18. Masz na to czas do 16 stycznia.

Gdy nie wiesz, jak napisać pismo, zgłoś się do rzecznika konsumentów w swoim mieście lub do Stowarzyszenia Aquila, które ci pomoże - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Jeżeli po 3 grudnia zapłaciłeś za prąd lub gaz za okres, w którym spółka nie prowadziła już sprzedaży (czyli za okres od 11 września dla prądu i od 12 września dla gazu), w celu otrzymania zwrotu  sugerujemy kontakt z kancelarią syndyka w Kielcach, ul. Batalionów Chłopskich 48, 25-671 Kielce, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..