Policjanci, którzy patrolowali ulice jednej z podwrocławskich miejscowości, zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się mężczyznę. Siedział w zaparkowanym samochodzie i rozglądał się dookoła. Później na widok funkcjonariuszy, usiłował się szybko schować. Okazało się, że ukryć chciał nie tylko siebie, ale też narkotyki, które posiadał przy sobie. Funkcjonariusze ujawnili opakowanie z suszem roślinnym, w ilości ponad 55 porcji, a później w mieszkaniu podejrzanego znaleźli jeszcze 65 porcji marihuany. Środki odurzające zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do aresztu.

Wrocławscy policjanci patrolowali rejon gminy Siechnice i po godz. 16:00 zwrócili uwagę na mężczyznę, który siedział w jednym z zaparkowanych pojazdów. Jego zachowanie było dość nietypowe. Wyglądał bowiem na bardzo zdenerwowanego i starał się ukryć. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Gdy zbliżyli się do samochodu, siedzący w aucie mężczyzna, konsekwentnie próbował schować siebie oraz woreczki z jakąś substancja.

Policjanci zapytali mężczyznę, czy posiada przy sobie narkotyki i wtedy 31-latek wydał opakowanie z suszem roślinnym. Okazało się, że było to 55 porcji marihuany. W wyniku przeprowadzonych dalej czynności, będąc w mieszkaniu podejrzanego, funkcjonariusze znaleźli jeszcze 65 porcji marihuany.

Środki odurzające zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do aresztu.

Obecnie śledczy ustalają skąd zatrzymany posiadał 120 porcji narkotyków.

Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozić może teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

asp. szt. Łukasz Dutkowiak


 

Powiązane wiadomości