Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, zacząć pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo – już dziś możesz spróbować zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli, a służba w Policji, to praca dla ludzi z pasją. Zastanawiałeś się nad tą decyzją? Nie czekaj! Zrób kolejny krok nim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:
• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
• który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
• korzystający z pełni praw publicznych;
• posiadający co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
• dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

 

TERMINY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO:2 września 2019 r.
7 listopada 2019 r.
30 grudnia 2019 r.

 

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie http://praca.policja.pl/ oraz pod numerem telefonu 071/340-40-44, a także osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej/powiatowej Policji województwa dolnośląskiego. Tu również znajdziesz dodatkowe informacje związane z rekrutacją - KLIKNIJ.
 

Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu 

 

 

 

Powiązane wiadomości


1000 Znaków do wykorzystania