Wrocławscy policjanci wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Wrocławiu oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia zorganizowali konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu”. Dziś mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców konkursu.

Konkurs pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu” został rozstrzygnięty. Spośród nadesłanych prac, które obejmowały wykonanie prezentacji multimedialnej, komisja konkursowa wyłoniła finalistów i zwycięzcę konkursu. Przyznano także cztery wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie w tworzenie prac.

  • I miejsce zajęła prezentacja Tymoteusza Dyląga, SP nr 47 we Wrocławiu
  • II miejsce zajęła prezentacja Hanny Gadomskiej, KSP Kotowice
  • III miejsce zajęła prezentacja Anny Dzierkały, SP nr 28 we Wrocławiu

Następnie na wyróżnienie zasługują prezentacje przygotowane przez:

  • Pawła Piwowarczyka, SP nr 45 we Wrocławiu
  • Zuzannę Grędziak, SP nr 45 we Wrocławiu
  • Natalię Mikołowską, SP nr 3 we Wrocławiu
  • Julię Gadawską, SP w Siedlcu.

Przedmiotem konkursu było opracowanie prezentacji multimedialnej, dotyczącej narkotyków i dopalaczy. Uczniowie mieli ukazać nie tylko konsekwencje zdrowotne ale też społeczne i prawne skutki, związane z zażywaniem, posiadaniem czy też udostępnianiem substancji odurzających.

Organizatorzy dziękują za udział w konkursie. Nie było łatwo wybrać zwycięzców ze względu na dużą liczbę nadesłanych prac, a także ich wysoki merytoryczny i estetyczny poziom. W skład konkursowej komisji wchodzili doświadczeni wrocławscy profilaktycy, którzy na co dzień stykają się z problemem używek wśród młodzieży i po wielu rozmowach wyłonili oni finalistów, a także cztery prace zasługujące na wyróżnienie.

Finał Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada 2019 r. o godz, 10.00
w Szkole Podstawowej nr 29 przy ul. Kraińskiego 1 we Wrocławiu. W razie pytań o organizację przedsięwzięcia, prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu sierż. Jakubem Berezą z Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu tel. kom 508-734-796, tel. 71 719 1542 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

st. sierż. Dariusz Rajski