Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto zapraszają mieszkańców Wrocławia na Dni Otwarte. Każdy chętny będzie miał okazję porozmawiać z funkcjonariuszami o trudach służby i zobaczyć niedostępne na co dzień pomieszczenia. Policjantka zajmująca się na co dzień zagadnieniem prewencji kryminalnej i profilaktyki społecznej, czeka grupy zorganizowane, osoby indywidualne i odpowie na pytania związane z bezpieczeństwem, obowiązującymi przepisami prawa lub procedurą przyjęcia do Policji.

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto organizują Dni Otwarte, które zostały zaplanowane w dniach 16 - 20 grudnia br. Na spotkania z funkcjonariuszami zaproszeni zostaną uczniowie szkół, wspólnoty mieszkaniowe, rady osiedla, członkowie klubów i stowarzyszeń, zlokalizowanych na terenie Starego Miasta. Przyjść może każdy – grupy zorganizowane i osoby indywidualne. Wszyscy, którzy chcą podzielić się z policjantami swoimi sugestiami w sprawie lokalnego bezpieczeństwa, potrzebują porady policjanta, lub po prostu chcą zobaczyć „od kuchni” pracę funkcjonariuszy – mogą przyjść i spotkać się z policjantami.

Dni Otwarte zostały zaplanowane w godzinach 9:00 – 15:00 w okresie od 16.12.2019 – 20.12.2019. Wszystkich chętnych na spotkanie w Komendzie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny ze st. sierż. Agnieszką Olejniczak – koordynatorką przedsięwzięcia pod numerem telefonu 609-096-921. Policjantkę będzie można także zapytać o procedurę doboru do Policji, jak wygląda przyjęcie i wymagania dla kandydatów.

st. sierż. Dariusz Rajski