Wrocławscy policjanci przypominają i apelują o bezwzględne ograniczenie wychodzenia z domu do niezbędnego minimum! W trosce o własne zdrowie i zdrowie swojej rodziny, starajmy się nie dopuszczać do możliwość zarażenia się koronawirusem. Niestety gromadzenie się w grupie osób, naraża nas na kontakt z patogenem, a co za tym idzie zachorowanie na COVID-19. Jeśli my zachorujemy, to również narazimy naszych najbliższych. Posłuchaj plików audio i przekaż ostrzeżenie wszystkim, którzy są dla Ciebie ważni…

W związku z sytuacją na świecie i w naszym kraju, policjanci z Wrocławia apelują ponownie do mieszkańców miasta oraz powiatu wrocławskiego o to, aby pozostali w swoich domach i mieszkaniach. Najlepiej również unikać przebywania w grupach osób, w tym także na wolnym powietrzu. Nie wykorzystujmy ,,tego czasu’’ na przechadzki ze znajomymi, czy spotkania towarzyskie. W czasie zagrożenia epidemicznego powinniśmy ograniczyć opuszczanie miejsca zamieszkania wyłącznie do najpotrzebniejszych potrzeb: zakupów produktów spożywczych lub leków.

Prośba o przestrzeganie wprowadzonych przez służby ograniczeń, wynika wyłącznie z troski o życie i zdrowie wszystkich obywateli. Mundurowi apelują również o współpracę i realizowanie poleceń funkcjonariuszy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Zwłaszcza, że ten trudny czas nakłada na instytucje państwowe nowe obowiązki, które dochodzą do obszernego już katalogu, czynności przez nie wykonywanych.

Dlatego należy wykazać się odpowiedzialnością i wypełniać polecenia policjanta, ratownika medycznego lub strażaka. Oni wszyscy dbają o to, abyśmy mogli przetrwać tą niełatwą dla wszystkich sytuację.

Pamiętajmy, że jeśli my zachorujemy, to również narazimy naszych najbliższych. Posłuchaj plików audio i przekaż ostrzeżenie wszystkim, którzy są dla Ciebie ważni…

 

Apele w języku polskim

Kliknij, aby posłuchać treści pierwszego apelu w języku polskim

Kliknij, aby posłuchać treści drugiego apelu w języku polskim

Kliknij, aby posłuchać treści trzeciego apelu w języku polskim

Kliknij, aby posłuchać treści czwartego apelu w języku polskim

 

Apele w języku angielskim (English version)

Kliknij, aby posłuchać treści pierwszego apelu w języku angielskim

Kliknij, aby posłuchać treści drugiego apelu w języku angielskim

Kliknij, aby posłuchać treści trzeciego apelu w języku angielskim

Kliknij, aby posłuchać treści czwartego apelu w języku angielskim

 

Apele w języku ukraińskim (Українська версія)

Kliknij, aby posłuchać treści pierwszego apelu w języku ukraińskim

Kliknij, aby posłuchać treści drugiego apelu w języku ukraińskim

Kliknij, aby posłuchać treści trzeciego apelu w języku ukraińskim

Kliknij, aby posłuchać treści czwartego apelu w języku ukraińskim

 

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

 

 

Powiązane wiadomości