Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Nie czekaj. Zrób kolejny krok i przyjdź na rozmowę. Szczególnie jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, pomagać ludziom, mieć stałą pracę, a także czuć wyjątkowość swojej profesji. Zawód policjanta z każdym rokiem cieszy się coraz większym zaufaniem społecznym i jest to praca dla ludzi z pasją. Zastanawiałeś się nad służbą w Policji? Kolejny nabór już 30 grudnia 2019 roku.

Służba w Policji daje wielokierunkową szansę na rozwój zawodowy, a specjalistyczne szkolenia resortowe, zawsze poszerzają horyzonty i pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności oraz pogłębianie wiedzy oraz doświadczenia.

Zostając policjantem, dołączysz do 100-tysięcznej formacji, która zajmuje się m.in. pomaganiem obywatelom i dbaniem o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Wymagający dużo, ale dający też tyle samo w zamian.

Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy -  bywa bezcenna. Spróbuj, bo warto, a może w ten sposób spełnisz również swoje dziecięce marzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie www.policja.pl oraz pod numerem telefonu 071/340-40-44, a także osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej lub powiatowej na terenie naszego województwa.

Tu znajdziesz więcej informacji - KLIKNIJ.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak