Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny w sprawie przestępstwa na tle seksualnym

Powrót
Generuj PDF
Drukuj
Powiadom

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą czynności w sprawie przestępstwa na tle seksualnym, do którego doszło pod koniec maja bieżącego roku na terenie dzielnicy Krzyki. Osobą mogącą mieć informacje na temat tego zdarzenia jest mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany przez osiedlowy monitoring. Jeśli rozpoznajesz człowieka ze zdjęcia, skontaktuj się z nami lub zadzwoń tel.: 47 871 16 00 lub 47 871 14 55. Gwarantujemy anonimowość.

Pod koniec maja bieżącego roku, na terenie dzielnicy Krzyki we Wrocławiu doszło do przestępstwa na tle seksualnym. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawcy tego czynu.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje w sprawie przestępstwa na tle seksualnym. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Wrocław-Krzyki pod numerem tel. 47 871 14 55 lub z dyżurnym tej jednostki 47 871 16 00 do 03.

podkom. Wojciech Jabłoński
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu