11 listopada 2017 roku w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zorganizowany został IV Bieg Uliczny św. Marcina. W zawodach swoją klasyfikację mieli również przedstawiciele służb mundurowych. Trasa liczyła 10 kilometrów i przebiegała ulicami Kępna.

Drużyna policjantów - ,,POLICJA WROCŁAW’’ w składzie: podinsp. Szymon Fiodorow (Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu), st. asp. Paweł Jankowski (Wydział Prewencji i Patrolowy KMP we Wrocławiu), asp. Adam Maniak (Wydział Do Walki z Korupcją KWP we Wrocławiu) oraz mł. asp. Adam Banaszewski (KP Wrocław Stare Miasto) w klasyfikacji służb mundurowych zajęli wysoka drugą pozycję.

Na pierwszym miejscu klasyfikacji uplasowali się przedstawiciele ,,KP FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE’’, natomiast na trzeciej pozycji zawodnicy ,,KMP SP KALISZ’’.

Na uwagę zasługuje również to, że na wszystkich trzech stopniach podium, w klasyfikacji policjantów,  znaleźli się przedstawiciele wrocławskiej drużyny - na I miejscu asp. Adam Maniak, na drugim miejscu st. asp. Paweł Jankowski i na trzeciej pozycji mł. asp. Adam Banaszewski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i zawodowych.