Policja Brandenburska prosi o pomoc. 23 października 2018 roku zaginął w miejscowości Forst/Łużyce (Niemcy) Marek Słomka. Według uzyskanych informacji mężczyzna mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu.

MAREK SŁOMKA
ur. 22.04.1976r.

 

Rysopis zaginionego: wzrost 177 cm., waga 62 kg., szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, kilkudniowy zarost. Ubrany był w spodnie dresowe, szarą koszulkę typu T-shirt, wyszedł bez butów.
Według uzyskanych informacji mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4. W związku ze stanem zdrowia mężczyzna powinien przyjmować leki.
Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego pobytu, proszone są o kontakt z Policją w Centrum Współpracy w Świecku pod numerem telefonu: +49 335 561 3738, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Źródło: Policja Brandenburska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.