Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Oferta chińskiego producenta Xiaomi to szeroka gama różnych smartfonów wyróżniających się świetnymi parametrami technicznymi. Wśród popularnych modeli znajduje się również Redmi Note 5. Co warto o nim wiedzieć?

Seriasmartfonów Redmi to idealna propozycja dla osób poszukujących budżetowych smartfonów. Firma Xiaomi oferuje pełną paletę modeli, które posiadają zaawansowane komponenty, a przy tym wyróżniają się przystępnymi cenami. Jak wskazują przedstawiciele Xiaomi, firma nie zarabia na swoich telefonach budżetowych – traktuje je jako reklamę swojego przedsiębiorstwa.

W serii znalazły się również telefony Xiaomi Redmi Note, które posiadają większe wyświetlacze. Najczęściej posiadają one po 5,5 cala i więcej, dzięki czemu mogą spełnić wymagania osób poszukujących urządzeń o czytelnych, dużych ekranach.

Jednym z popularnych modeli w tej linii jest Xiaomi Redmi Note 5, który reklamowany jest jako następca modelu znaczonego numerem 4.

Więcej informacji o modelu Redmi Note 4 można znaleźć na stronie internetowej sklepu Foster Smart Technologies.

Co warto wiedzieć o Xiaomi Redmi Note 5? Zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika!

Xiaomi Redmi Note 5 – najbardziej zaawansowany Redmi w ofercie

Przez długi czas telefon Xiaomi Redmi Note 5 stanowił najbardziej zaawansowany model znajdujący się w serii Redmi. Także teraz, gdy w sprzedaży znalazły się modele o wyższych parametrach, nadal stanowi kuszącą propozycję dla kupujących.

Xiaomi Redmi Note 5 to podwójny aparat robiący wysokiej jakości zdjęcia nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. Podwójna kamera 12 MP oraz 5 MP zapewniają najwyższą jakość fotografii. Z przodu zastosowano kamerę 13 MP z oświetleniem przystosowanym do robienia selfie. Specjalna funkcja upiększania bazująca na sztucznej inteligencji powoduje, że smartfon potrafi natychmiast rozpoznać rysy i zaproponować różnego rodzaju ulepszenia. Taka propozycja na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią fotografować i nagrywać filmy!

Prezentowany smartfon Xiaomi to również świetny procesor Snapdragon 636. To nowoczesny procesor wyposażony w 8 wydajnie pracujących rdzeni, który cechuje się także optymalną energooszczędnością.

Na uwagę zasługuje również wyświetlacz. Smartfony Xiaomi Redmi Note 5 zostały wyposażone w wyświetlacz o wielkości 5,99 cala w formacie 18:9, który idealnie nadaje się do oglądania filmów na urządzeniach mobilnych. Wyświetlacz jest delikatnie zaokrąglony i zabezpieczony najwyższej klasy szkłem Corning Gorilla Glass, które powoduje, że jest on wysoce odporny na zużycie.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo tego modelu – specjalnie wzmocnione rogi powodują, że te telefony są lepiej zabezpieczone przed skutkami upadków.

Podobnie jak w innych telefonach z serii Redmi Note, także w tym możemy korzystać z pojemnej baterii. Aż 4000 mAh powoduje, że możemy użytkować go bez obawy o szybkie wyczerpanie baterii.

Xiaomi Redmi Note 5 – kup teraz!

Gdy również interesują Cię wydajne, ale energooszczędne modele, które dodatkowo zapewniają maksymalną funkcjonalność, w takim przypadku telefony Xiaomi Redmi Note 5 mogą być strzałem w dziesiątkę!

Urządzenia nadal dostępne są w sprzedaży i możemy zakupić je w przystępnych cenach już od koło 650-700 złotych w zależności do wybranego modelu.

Najlepiej zdecydować się na zakup w polskim sklepie internetowym – mamy wtedy pewność, że do naszego telefonu nie będą doliczone żadne dodatkowe opłaty i otrzymamy go nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia!

Telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 5 – następca modelu Redmi Note 4