Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Mazury to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wśród Polaków. Coraz częściej zamieniają oni nadmorskie miejscowości jak Sopot, czy Gdańsk na mazurskie Giżycko, Mikołajki, czy też Ostródę. Przyciągają ich niższe niż nad morzem ceny, piękne jeziora, możliwość uprawiania sportów wodnych, a także dobre hotele na Mazurach. To właśnie na ośrodkami turystycznymi w tym regionie pochylimy się chwile dłuże, by wskazać, czym kierować się przy ich wyborze. Warto jednak pamiętać, że ostateczną decyzję należy podjąć na podstawie swoich wymagań i preferencji. Więc, jakie hotele spotkamy na Mazurach?

Hotele na Mazurach ze SPA

Idealna propozycja dla osób, które chcą zrelaksować swoje ciało podczas tych kilku, czy też kilkunastu dni urlopu. Obecnie coraz większa liczba hoteli na Mazurach proponuje swoim gościom profesjonalne zabiegi SPA. Oprócz dobrze znanych masaży i zabiegów peelingu, spotkać można również szereg zabiegów odmładzających, ujędrniających, a także poprawiających kondycję skóry. W najlepszych hotelach na Mazurach, goście oprócz SPA mogą również odwiedzić basen oraz saunę.

Hotele nad jeziorem na Mazurach

Pojechać na Mazury i nie spędzać wolnych dni nad jeziorem to co najmniej nierozważne. Tutejsze zalewy wodne uchodzą za najpiękniejsze w kraju, a także znajdują się w ścisłej czołówce europejskiej. Potwierdzają to goście, którzy zjeżdżają się na Mazury z wielu stron świata. Wynajmując hotel nad jeziorem zapewniamy sobie nie tylko piękne widoki, ale przede wszystkim świeże powietrze i miejsce do relaksu.

Jakie hotele na Mazurach polecacie?

Hotele dla dzieci

Planując urlop z dziećmi należy przede wszystkim zadbać o atrakcje dla swoich pociech,a dopiero później o swoje. Doskonale wiedzą, o czym piszę rodzice, którzy nie trzymali się tej zasady. Dziecko, któremu nie podoba się wakacyjny wyjazd szybko nas o tym poinformuje swoim niezadowoleniem. Dobrze jest więc wybrać odpowiedni hotel na Mazurach, który posiada animatora umilającego czas dziecią, a także posiada w swoim otoczeniu plac zabaw - to absolutne minimum!

Dobre hotele na Mazurach z restauracją

Mazury słyną z przepysznej ryby, którą należy koniecznie skosztować przyjeżdżając w te strony. Ułatwi to nam dobry hotel, w którym będzie restauracja. Takich hoteli na Mazurach oczywiście nie brakuje, ale zanim podejmiemy decyzję o wyborze konkretnego warto sprawdzić serwowane przez niego menu, by przekonać się na co możemy liczyć na miejscu.

Hotele na Mazurach z wypożyczalnią żaglówek

Żaglówki to nieodłączny element mazurskich jezior. Każdy kto przyjeżdża do hoteli na Mazurach powinien przynajmniej raz wybrać się na nie. Na szczęście dla turystów nie trzeba długo poszukiwać miejsca, które umożliwi nam taką przyjemność - dobre hotele na Mazurach posiadają własne Mariny, z których można wypłynąć na jezioro. Koszt godzinnego rejsu z instruktorem wynosi około 200 zł, ale wrażenia są warte dużo więcej.

Hotele na Mazurach z basenem

Polska pogoda ma to do siebie, że jest bardzo nieprzewidywalna. Kilka upalnych dni może być przeplatanych deszczowymi i mroźnymi. Warto zabezpieczyć się na taką ewentualność i wybrać hotel na Mazurach, w którym oprócz SPA, czy też restauracji będzie również basen. Wprawdzie wizyta na sztucznym akwenie nie zastąpi godzin nad prawdziwym jeziorem, ale będzie wartościowym zabijaczem czasu przy niekorzystnej pogodzie. Obecność basenu w hotelu jest szczególnie ważna dla osób, które chcąc zadbać o swoją kondycję także podczas wakacyjnego wyjazdu na Mazury.