Policja Wrocław: Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista 2023”. Podziękowania dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wrocławskiej komendy miejskiej
Bezpieczny i MotoPomocny Motocyklista 2023”. Podziękowania dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wrocławskiej komendy miejskiej
Prezes oraz członkowie fundacji MotoPomocni podziękowali policjantom Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej za pomoc w organizacji i wsparcie szkolenia. Policjanci, którzy brali udział w tym wydarzeniu chętnie podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami w temacie bezpieczeństwa nie tylko samych motocyklistów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze przybliżyli także zebranym jak wygląda służba w patrolu motocyklowym.
Troje funkcjonariuszy wrocławskiej drogówki wzięło udział w szkoleniu zorganizowanym pod patronatem fundacji MotoPomocni. Spotkanie poświęcone było zarówno tematyce bezpieczeństwa samych motocyklistów, ale również pozostałych uczestników ruchu drogowego.
Policjanci w trakcie swoich wystąpień mówili m.in. o tym, jak bezpiecznie poruszać się między innymi pojazdami, odnosząc się jednocześnie do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
Funkcjonariusze chętnie odpowiadali na zadawane pytania i tłumaczyli uczestnikom, jak wygląda służba w patrolu motocyklowym. Po części teoretycznej przyszedł czas na prezentację sprzętu służbowego.
Z uwagi na zaangażowanie i bardzo przystępny sposób w jaki funkcjonariusze podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniami organizator wyraził chęć dalszej współpracy przy organizacji kolejnych tego typu szkoleń.
**mł. asp. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu**
- Transkrypcja tekstu podziękowań
Policja Wrocławska, wroclaw.policja.gov.pl/dwr/aktualnosci/bieza/91851,Bezpieczny-i-MotoPomocny-Motocyklista-2023-Podziekowania-dla-policjantow-Wydzial.html
Autor: krystian