Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

W 2021 roku pandemia nie odpuszcza. Rząd wprowadza kolejne ograniczenia, mające na celu zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Czy w tych trudnych czasach możesz tatuować się bezpiecznie? Sprawdź, które studia tatuażu we Wrocławiu warto odwiedzić, żeby być spokojnym o swoje zdrowie!

Co prawda scenariusz z przełomu marca i kwietnia zeszłego roku nam nie grozi; całe szczęście! Nic nie wskazuje na to, by studia tatuażu zostały ponownie zamknięte na czas nieokreślony. Cały sektor beauty może nadal działać w ściśle określonym reżimie sanitarnym. Osoby, które nie są umówione na tatuaż, raczej nie dostaną się do studia “z ulicy”..., o nakazie noszenia maseczek nie wspominając. To znacznie ogranicza możliwość rezerwacji terminu u wybranego artysty tatuażu i konsultacji swojego pomysłu przed sesją.

Rozwiązaniem tego problemu może okazać się booking online. Nie musisz wychodzić z domu żeby otrzymać fachową, tatuatorską poradę! Za pośrednictwem platformy INKsearch.co skonsultujesz swój pomysł, wpłacisz zadatek na konto tatuatora oraz ustalisz dogodny termin w dowolnym studiu tatuażu we Wrocławiu!

INKSEARCH HP

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

INKsearch.co – dziaraj się bezpiecznie!

Czy w czasach szalejącej pandemii koronawirusa możemy w ogóle mówić o bezpiecznym tatuowaniu? Oczywiście! Wystarczy poprawnie nosić maseczkę, odpowiednio często myć ręce wodą z mydłem lub dezynfekować płynami na bazie min. 60% alkoholu. O tym musisz pamiętać zawsze, nawet jeśli dokonujesz rezerwacji terminu w wybranej pracowni za pośrednictwem Internetu!

Na INKsearch.co znajdziesz studia tatuażu, które możesz odwiedzać bez obaw o swoje zdrowie! Dzięki dedykowanej wyszukiwarce bez problemu znajdziesz salon, artystę lub wolny wzór, który możesz zarezerwować. Korzystanie z serwisu jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy, że po wejściu na stronę główną platformy w polu wyszukiwania wybierzesz opcję “STUDIA”, a następnie ustawisz swoją lokalizację na “WROCŁAW”. Jeśli jednak na którymś etapie stwierdzisz, że potrzebujesz pomocy lub konsultacji - nasz zespół chętnie rozwieje twoje wątpliwości!

  • Loadink Studio” - Fuki aka Fukari Tattoo

Pierwszym studiem tatuażu z Wrocławia w naszym zestawieniu bezpiecznych i wartych odwiedzenia miejscówek jest pracownia “Loadink”. Jeśli poza sztuką tatuażu twoją zajawką są również gry wideo lub szeroko pojęta popkultura - znajdziesz wspólny język z tatuatorami, którzy tam pracują!

Fukari

Sprawdź portfolio artystki Fukari na INKsearch.co

Twoją uwagę powinno zwrócić portfolio tatuatorki znanej pod pseudonimem Fuki. Jej technika bardzo mocno przypomina kreskę, znaną wielbicielom mangi i anime. Zresztą; Fukari nie stroni od tych japońskich motywów, które bardzo często przewijają się w jej projektach!

Fukari Load Ink Studtio Wrocław

Odwiedź “Loadink Studio” we Wrocławiu

Fachowa konsultacja online na INKsearch.co

Niestety, w tych dziwnych i trudnych czasach musimy godzić się na obostrzenia, które mają na celu zapewnić nam bezpieczeństwo. Dlatego stosowanie się do zaleceń tatuatora podczas sesji, jest niezwykle istotne. Jednak…, żeby umówić się na wizytę, musisz najpierw odbyć konsultację! Platforma INKsearch.co daje ci możlwiość skorzystania z darmowego formularza konsultacyjnego, dzięki któremu znajdziesz artystę tatuażu odpowiadającego twoim indywidualnym preferencjom. Po wejściu na stronę główną znajdziesz go w rozwijanym menu u góry, z zakładce “PRODUKTY”. Opisz swój pomysł, określ rozmiar tatuażu i cenę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na projekt. To proste, szybkie, wygodne i przede wszystkim - bezpieczne!

  • Studio “Longboard Ink” - Mira Kazumi

Kolejne studio w naszym zestawieniu, którego siedziba mieści się w podziemiach pałacyku przy ulicy Kościuszki. Studio “Longboard Ink” gromadzi młodych, utalentowanych artystów, którzy z chęcią wydziarają swoje autorskie wzory…, lub zaprojektują niepowtarzalny tatuaż specjalnie dla ciebie!

Mira Kazumi

Sprawdź portfolio artystki Mira Kazumi na INKsearch.co

Jedną z tatuatorek, pracujących we wrocławskim “Longboard Ink” jest Mira Kazumi. To młoda artystka studiująca na ASP, z zamiłowaniem do grafiki komputerowej. Ma na swoim koncie nawet kilka gier typu indie. Poza tym - uwielbia “Pokemony” co…, znajduje odzwierciedlenie również w jej tatuażowych projektach!

Mira Kazumi Longboard Ink Wrocław

Odwiedź “Longboard Ink” we Wrocławiu

TATTOOPRINTS - zaproś sztukę tatuażu do swojego domu!

TATTOOPRINTS

fot. TATTOOPRINTS - kup print od artysty tatuażu

Otaczając się sztuką, łatwiej odnaleźć inspiracje. A więc dlaczego nie zaprosisz jej do swojego domu? Dzięki platformie TATTOOPRINTS możesz dodać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Po co tłoczyć się w sklepach i kolejkach, skoro możesz zamówić oryginalny print, wykonany przez artystę tatuażu? Pewnie zastanawiasz się w tym momencie czym właściwie są te “printy”? Cóż - sztuką tatuażu, ale na papierze! Część wzorów, wykonanych przez tatuażystów, trafia nie na skórę klienta, ale na kartkę lub płótno…, a ty możesz je później kupić! Pomyśl o tym w ten sposób; jeśli zdobisz swoje ciało to dlaczego miałbyś nie zrobić tego samego ze ścianami w swoim mieszkaniu?

  • Studio “Black Moth Tattoo” - Sylwia Fontin

Nasz ranking zamyka studio tatuażu “Black Moth” we Wrocławiu. To kolejne miejsce, na które warto zwrócić uwagę, gdy wysoko cenisz sobie profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Ponadto, w tym salonie zrobisz sobie piercing, jeśli zależy ci na tej usłudze.

Sylwia Fontin

Sprawdź portfolio artystki Sylwia Fontinna INKsearch.co

Kim jest Sylwia Fontin? To tatuatorka specjalizująca się w tatuażu czarno-szarym; jej portfolio obfituje w kobiece kompozycje botaniczne. Nie są to jednak typowe, delikatne tatuaże! Sylwia potrafi nadać drapieżnego akcentu każdemu projektowi, wykorzystując rozmaite techniki.

Sylwia Fontin Black Moth Wrocław

Odwiedź studio “Black Moth Tattoo” we Wrocławiu

inksearch-logo