Pomoc ze strony wrocławskich policjantów płynie nieustannie i w różnych kierunkach

Powrót
Drukuj

Na Śródmieściu odzież, a na Krzykach zabawki. Policjanci nie ustają w swoich kolejnych inicjatywach, których cele jest tylko jeden - niesienie pomocy innym. Dopiero co przekazano ponad 170 kg odzieży osobom w kryzysie bezdomność, a już ruszyła kolejna zbiórka. Tym razem pod hasłem „Podaruj uśmiech” zbieramy zabawki. Pomysłodawcą zbiórki jest dzielnicowy z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki. Policjant postanowił, że zebrane zabawki trafią do pacjentów z wrocławskiego Przylądek Nadziei, w którym na co dzień przebywają ciężko chore dzieci.

„Wszyscy wiemy jak cenne jest zdrowie, szczególnie u dzieci, dla tych małych wojowników, którzy każdego dnia stawiają czoła trudom walki z chorobą, uśmiech i radość są bezcenne. Dlatego zapraszamy do dołączenia do naszej akcji charytatywnej,, która ma na celu zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających w ośrodku onkologicznym Przylądek Nadziei”. Tymi słowami sierż. Mateusz Ziętek zachęca innych policjantów i nie tylko, do włączenia się w akcję. 

Zbiórka potrwa do końca listopada, a dokładnie 6 grudnia br. zabawki trafią wprost na oddziały szpitalne wrocławskiego Przylądka Nadziei. Tam miejmy nadzieję, w tym ważnym dla każdego dziecka czasie, spowodują uśmiech na twarzach małych pacjentów. 

Organizator prosi aby przekazywane zabawki były nowe, fabrycznie zapakowane, a dodatkowo owinięte papierem prezentowym bądź ozdobną torbą. Ze względu na dzieci, które mają je otrzymać, nie mogą być to również pluszowe maskotki (nawet nowe). Przynosić je można już teraz do Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki przy ul. Ślężnej 115-129.

Szczegóły na plakacie poniżej. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę piękną i wspaniałą inicjatywę.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Pliki do pobrania

  • Transkrypcja plakatu
    14.06 KB
  • Transkrypcja listy zabawek
    14.27 KB