Komendant Miejski Policji we Wrocławiu podpisał list intencyjny z przedstawicielami zarządu wrocławskiego MPK w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa w środkach komunikacji

Powrót
Drukuj

Komendant Miejski Policji we Wrocławiu mł. insp. Rafał Siczek podpisał wczoraj list intencyjny z prezesem MPK Wroclaw Witoldem Woźny oraz wiceprezesem Przemysławem Nowickim. Dokument ma na celu sformalizowanie wspólnie prowadzonych działań na rzecz bezpieczeństwa w środkach komunikacji. Podczas spotkania, które odbyło się w siedzibie spółki, zarząd MPK omówił z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji przebieg dotychczasowych wspólnych działań i tych, które planowane są już na najbliższe miesiące.

Wczoraj w siedzibie spółki MPK we Wrocławiu odbyło się spotkanie przedstawicieli wrocławskiej komendy oraz zarządu spółki MPK. Podczas spotkania Komendant Miejski Policji we Wrocławiu mł. insp. Rafał Siczek wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Patrolowego kom. Pawłem Frąckowiakiem podpisali z prezesem MPK Witoldem Woźnym oraz wiceprezesem Przemysławem Nowickim list intencyjny, w którym omówione zostały obszary działań na rzecz bezpieczeństwa.

Przestawicie obu stron nie miały wątpliwości co do konieczności współpracy w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w komunikacji. Jednogłośnie stwierdzono, że dzięki współpracy oczekiwane efekty będą na pewno bardziej satysfakcjonujące.

Wrocławskie MPK zapowiada także kontynuowanie współpracy z Komenda Miejską Policji w ramach kampanii „Stop oszustom”, której celem jest edukacja w zakresie zapobiegania przestępstwom.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu