Zbliża się podwójne liczenie punktów w 5. edycji rywalizacji W kółko kręcę”

Wrocławianie, którzy kochają rowery, mają powód do radości! Rozpoczęła się 5. edycja rywalizacji W kółko kręcę”, która ma na celu promowanie codziennej jazdy na dwóch kółkach wśród mieszkańców miasta. To doskonała okazja, by nie tylko zadbać o zdrowie, ale także zdobyć atrakcyjne nagrody.
- Rowerowe wyzwanie co czeka uczestników?
- Podwójne punkty i nagrody dla aktywnych
- Jak dołączyć do rywalizacji?
Rowerowe wyzwanie co czeka uczestników?
W kółko kręcę” to inicjatywa skierowana do różnych grup społecznych, takich jak pracownicy, studenci, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz seniorzy. Celem akcji jest zachęcenie wrocławian do korzystania z roweru jako codziennego środka transportu, co sprzyja zdrowiu oraz ochronie środowiska. W październiku ruszyła piąta edycja tego wyzwania, a liczby mówią same za siebie: do tej pory zarejestrowano 2211 użytkowników, którzy przejechali 378160 kilometrów, oszczędzając przy tym 56687 kilogramów dwutlenku węgla.
Podwójne punkty i nagrody dla aktywnych
Rywalizacja trwa do 30 listopada, a uczestnicy mają szansę na wygranie wspaniałych nagród, takich jak rowery, akcesoria rowerowe czy bilety do atrakcji miejskich. Punkty zdobywane są za codzienne przejazdy, a ich wartość wzrośnie w okresie od 19 listopada do końca rywalizacji, kiedy to będą liczone podwójnie. Co więcej, dodatkowe punkty można zdobywać za zachęcanie innych do dołączenia do akcji. To świetny sposób, aby zaangażować znajomych i rodzinę w tę zdrową rywalizację!
Jak dołączyć do rywalizacji?
Aby wziąć udział w W kółko kręcę”, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mobilną dostępną na systemy Android i iOS. Proces rejestracji jest prosty: należy oznaczyć miejsce startu, czyli miejsce zamieszkania, oraz cel codziennych dojazdów, np. lokalizację pracy, szkoły lub uczelni. Następnie wystarczy wsiąść na rower i rejestrować swoje przejazdy, aby zdobywać punkty i rywalizować o nagrody. Regulamin oraz szczegóły akcji dostępne są na stronie poświęconej wydarzeniu.
Rower to nie tylko środek transportu, ale także sposób na aktywne spędzanie czasu, dbanie o zdrowie i środowisko. Tegoroczna edycja W kółko kręcę” z pewnością przyciągnie jeszcze więcej miłośników dwóch kółek, a rywalizacja będzie świetną okazją do integracji społeczności lokalnej.
Na podstawie: Urząd Miasta Wrocław
Ostatnie Artykuły

Rodzinny piknik w Dobrzykowicach z policyjnym punktem dla rowerów

Tęczowy czerwiec w wrocławskiej bibliotece - od komiksu po Żywą Bibliotekę

Na DK8 tworzą się wielkie korki. Utrudnienia przy granicy potrwają do czerwca

Ponad 31 tysięcy kibiców i jedna raca - zatrzymanie po meczu Śląska we Wrocławiu

Bezpieczniejsze drogi na Dolnym Śląsku. Ruszyły warsztaty dla samorządów

Papugi wróciły na fasadę. Remont kamienicy na Nadodrzu zbliża się do końca

Tata może zostać z dzieckiem w domu. ZUS wyjaśnia zasady urlopów i zasiłków

Wrocław zagląda do queerowego Seulu - spotkanie o „Miłości w wielkim mieście”

Nad Odrą ustawiły się kolejki. Powiat Wrocławski przyciągnął tłumy

Na Nadodrzu zawyją syreny. Wrocław sprawdzi system na osiedlu

Wrocław: emocjonalne ABC dla mam i rozmowa bez lukru o emocjach

Wylosuj kierunek w bibliotece i ruszaj w podróż bez walizki

Studenci pytali o etaty i staże – urząd wojewódzki pokazał swoją stronę

Wrocławskie mamy uczyły się ratować niemowlęta. Zajęcia rozeszły się błyskawicznie
Przydatne dane teleadresowe
- Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu - kontakt, oddziały i zgłoszenia
- Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu - kontakt, godziny, zapisy
- Archiwum Miejskie Wrocławia - kontakt, godziny i załatwianie spraw
- Strefa Kultury Wrocław - kontakt, kasy biletowe, dojazd i dostępność
- Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan - kontakt, obiekty, godziny i cennik
- Ośrodek Adopcyjny DOPS we Wrocławiu - kontakt, procedura i wsparcie dla rodzin
