Targi włóczki i rękodzieła we Wrocławiu

1 min czytania

Wrocław będzie gospodarzem targów dedykowanych miłośnikom włóczki i rękodzieła, które odbędą się w połowie września 2025 roku. Impreza ma na celu integrację lokalnej społeczności osób zainteresowanych dziewiarstwem oraz promocję tej formy twórczości jako atrakcyjnej i dostępnej dla różnych grup wiekowych. Organizatorzy chcą zachęcić zarówno doświadczonych pasjonatów, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z robótkami na drutach.

Termin i miejsce wydarzenia

  • Data: Sobota, 13 września 2025
  • Godzina: od 10:00 do 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST)
  • Lokalizacja: Hala Orbita Spartan, ul. Wejherowska 34, Wrocław

Organizator i idea wydarzenia

Wydarzenie organizuje Dagna, entuzjastka drutów i włóczek, która od lat dzieli się swoją pasją poprzez kanał z instruktażami i poradami dotyczącymi dziewiarstwa. Celem targów jest nie tylko prezentacja produktów i wzorów, ale także budowanie silniejszej i bardziej zintegrowanej społeczności osób zainteresowanych tą formą rękodzieła. Organizator podkreśla, że dziewiarstwo stało się w Polsce modne i pragnie przekonać, że jest to hobby dostępne dla każdego, niezależnie od wieku.

Opis imprezy

Targi będą okazją do zapoznania się z różnorodną ofertą włóczek oraz akcesoriów do rękodzieła. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami, zdobyć nowe inspiracje i poznać aktualne trendy w dziedzinie dziewiarstwa. Poprzednia edycja wydarzenia pokazała duże zainteresowanie tego typu inicjatywami we Wrocławiu, co skłoniło organizatorów do kontynuowania projektu i rozwijania go na kolejnych spotkaniach.

Autor: info_wydarzenia