Zamiatarki przemysłowe w ujęciu praktycznym

Zamiatarki przemysłowe każdego roku zyskują większą popularność. Wynika to bezpośrednio z faktu, że za ich pośrednictwem można łatwiej i szybciej zaprowadzić porządek na dużej przestrzeni. Zamiatarki spalinowe i zamiatarki ręczne pochodzące z oferty niemieckiej marki Hako, to przykład sprzętu, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa i higieny pracy w zaledwie kilka chwil. Hako to firma, która cieszy się zaufaniem klientów od dwudziestu lat. Ich zamiatarki i szorowarki można znaleźć w ponad 60 krajach na terenie wszystkich ziemskich kontynentów. To jedyny producent maszyn czyszczących, który udostępnia konsumentom aż tak dużą liczbę wariantów. Hako wydaje się wiedzieć, jak ważne jest wychodzenie naprzeciw potrzebom interesantów i to właśnie dlatego zapewnia im dostęp do kompleksowych rozwiązań, jeśli chodzi o konserwację powierzchni płaskich.

Zamiatarki przemysłowe z serii Sweepmaster

Zamiatarki przemysłowe z operatorem prowadzącym Sweepmaster to przykład bardzo dobrze wykonanych projektów. Konstrukcja urządzeń pozwala na znacznie zwiększenie efektywności pracy operatorów, co umożliwia im znacznie podniesienie wyników wykonywanej przez nich pracy. Każda zamiatarka ręczna i zamiatarka spalinowa z tej serii została wyposażona w pojemny zbiornik na zanieczyszczenia oraz odpowiedni układ filtracyjny. Co więcej, poszczególne modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby być w stanie docierać nawet do najtrudniejszych zakamarków, które do tej pory wymagały ręcznej interwencji operatora. Dziś każdą czynność można wykonać przy pomocy urządzenia, co przekłada się na możliwość podniesienia wydajności. W konsekwencji skutkuje to większą satysfakcją zarówno dla pracowników, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Wiele osób z pewnością zastanawia się nad tym, gdzie można kupić zamiatarki przemysłowe. Allegro, OLX oraz duże supermarkety budowlane (np. Leroy Merli, Castorama i OBI) przychodzą na myśl jako pierwsze. Warto jednak pamiętać, że zawsze najlepiej jest nabywać podobne sprzęty bezpośrednio u producenta. Wówczas zyskuje się nie tylko możliwość uzyskania bardziej preferencyjnych warunków kupna, ale także dostęp do fachowców, którzy chętnie udzielą cennych porad. Zamiatarki przemysłowe marki Hako występują w tak dużej liczbie wariantów, że pojawianie się wątpliwości związanych ze słusznością ostatecznej decyzji, wydaje się integralną częścią każdych zakupów. W końcu podobna inwestycja nie należy do małych, a więc powinna służyć użytkownikom przez długie lata. Najlepiej jest więc skorzystać z możliwości konsultacji ze specjalistą.

Wydajność czyszczenia wybranych modeli

Każda zamiatarka z serii Sweepmaster to przykład świetnie zaprojektowanej maszyny czyszczącej. Poszczególne modele urządzeń różnią się od siebie wydajnością, obecnością różnych systemów myjących, pojemnością zbiorników na śmieci, oraz rodzajem zamontowanych szczotek oraz sposobem zasilania. Prezentuje się to w sposób następujący:

  • zamiatarka przemysłowa Sweepmaster M600, której wydajność czyszczenia osiąga maksymalnie do 2 300 m2/h, co czyni ją odpowiednią propozycją do małych i średnich powierzchni;
  • zamiatarka ręczna Sweepmaster B500 o wydajności do 2 400 m2/h;
  • zamiatarka spalinowa Sweepmaster 650 osiągająca wynik do 3 525 m2/h. Chętnie używana w obiektach charakteryzujących się dużą liczbą metrów kwadratowych. Urządzenie jest bardzo zwrotne, co pozwala mu na to, aby być używanym w miejscach, gdzie dziennie pojawia się dużo ludzi;
  • zamiatarki przemysłowe Sweepmaster 800, czyli najbardziej zaawansowany model z tej serii. Jego wydajność osiąga nawet do 4 350 m2/h.

Jak wynika z wyżej przedstawionych informacji, każdy jest w stanie odnaleźć w ofercie Hako produkt, który będzie najdokładniejszym odzwierciedleniem jego indywidualnych potrzeb.