Kolejna zaginiona osoba odnaleziona przez przewodnika z psem służbowym o imieniu Perora

Powrót
Drukuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o kobiecie, która wyszła ze swojego domu około godziny 22:00, po czym oddaliła się w nieznanym kierunku. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi - niska temperatura oraz późną porą natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Skierowany na miejsce mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem służbowym Perora odnaleźli w pobliskim lesie zagubioną kobietę, która cała i zdrowa wróciła do domu.

Jakiś czas temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o mieszkance jednej z pobliskich miejscowości, która około godziny 22:00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi - niska temperatura oraz późną porą natychmiast do poszukiwań zaginionej skierowano policjantów będących w służbie, w tym także przewodnika z psem.

Mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem o imieniu Perora z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych KMP we Wrocławiu rozpoczęli poszukiwania w okolicy posesji, na terenie której mieszka zaginiona. Perora bardzo szybko podjęła trop i skierował się w stronę pobliskiego lasu. Po kilkuset metrach pies dotarł do zaginionej kobiety. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie, a mieszkanka gm. Sobótka cała i zdrowa wróciła do domu.

mł. aps. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu