Bachata na urodziny Portu Węglowego - Wrocławianie tańczyli z Małgosią i Szymonem
Latynoskie rytmy w Porcie Węglowym przyciągnęły tłumy mieszkańców, którzy chętnie uczestniczyli w lekcjach bachaty. Tegoroczne urodziny tego wyjątkowego miejsca były okazją do wspólnej zabawy i tańca.
  1. Świętowanie pierwszych urodzin Portu Węglowego.
  2. Występy taneczne Małgosi i Szymona.
  3. Niedzielne lekcje bachaty dla mieszkańców.
  4. Latynoska muzyka i taniec na świeżym powietrzu.

Od piątku do niedzieli mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w obchodach pierwszych urodzin Portu Węglowego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także do odkrycia tajników latynoskich rytmów.

W niedzielne popołudnie, na specjalnie przygotowanym parkiecie, odbyły się lekcje bachaty, które poprowadzili znani tancerze – Małgosia i Szymon. Ich profesjonalizm i energia przyciągnęły wielu uczestników, którzy z entuzjazmem wzięli udział w zajęciach.

Port Węglowy to miejsce z bogatą historią, które obecnie służy mieszkańcom jako centrum rekreacyjne i kulturalne. Pierwsze urodziny tego miejsca były doskonałą okazją do przypomnienia o jego znaczeniu dla lokalnej społeczności.

Latynoskie rytmy i taniec na świeżym powietrzu stworzyły niesamowitą atmosferę, której uczestnicy z pewnością długo nie zapomną. Wspólne tańce to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na integrację i spędzenie czasu w miłym towarzystwie.


Opierając się na: Urząd Miasta Wrocław