Wieczór Biznesowy PTG Wrocław — praktyczne prelekcje o restrukturyzacji i sprzedaży B2B

To spotkanie wygląda na konkretne: dwa krótkie, praktyczne wystąpienia od osób, które na co dzień pomagają firmom przetrwać trudne momenty i zwiększać sprzedaż. Wpadnij 11 marca — krótko, rzeczowo i bez lania wody.
Wednesday, March 11, 2026 at 6:00 PM CET
Miejsce: Arche Klasztor Wrocław (https://facebook.com/klasztorwroclaw)
Adres: Aleja Jana Kasprowicza 64-66, Wrocław, Polska
Współrzędne: 51.1381, 17.05123
Rejestracja / bilety: https://app.evenea.pl/event/wroclaw1103/
Organizator: PTG Wrocław
O prelekcjach — co usłyszysz na Wieczorze Biznesowym PTG Wrocław
Mateusz Haśkiewicz — „Firma na ruchomych piaskach”
Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny opowie o praktycznych sposobach wychodzenia z kryzysów, minimalizowaniu ryzyka prawnego i podejmowaniu decyzji w sytuacjach niepewnych. Można spodziewać się przykładów z życia i wskazówek, co zrobić, gdy biznes stoi przed poważnymi wyzwaniami.Robert Lipiński — „Efektywna sprzedaż B2B w MŚP”
Autor bestselleru „Przestań wreszcie sprzedawać” podzieli się technikami sprzedaży skierowanymi do małych i średnich firm: jak budować proces sprzedażowy, prowadzić rozmowy handlowe i zamykać kontrakty w segmencie B2B.
Dla kogo?
- Właściciele MŚP, menedżerowie sprzedaży i osoby odpowiedzialne za rozwój biznesu;
- Przedsiębiorcy stojący przed wyzwaniami finansowymi i poszukujący praktycznych rozwiązań;
- Osoby chcące szybko zdobyć użyteczne narzędzia do sprzedaży B2B.
Informacje praktyczne
- Start: 11 marca 2026 (środa), godz. 18:00.
- Miejsce: Arche Klasztor Wrocław, Aleja Jana Kasprowicza 64-66, Wrocław.
- Rejestracja przez formularz: https://app.evenea.pl/event/wroclaw1103/ — szczegóły dotyczące opłat i dostępności biletów znajdują się przy rejestracji.
- Organizator: PTG Wrocław.
Na miejscu warto liczyć na konkretne wskazówki i możliwość krótkiego networkingu po prelekcjach — idealne, jeśli chcesz wrócić z praktycznymi pomysłami do wdrożenia.
Autor: info_wydarzenia

