Wrocławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, po tym jak weszli w posiadanie informacji o znajdujących się tam osobach, mogących posiadać narkotyki. Dalsze działania funkcjonariuszy skutkowały zatrzymaniem 32-latki, która posiadała ponad 60 porcji amfetaminy. Kobieta została trafiła do policyjnego aresztu, a teraz śledczy sprawdzają skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem. Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny z Komisariatu Policji Wrocław - Fabryczna, po otrzymaniu informacji o osobach, które w jednym z mieszkań, mogą posiadać środki odurzające, od razu skierował na miejsce patrol.

Interweniujący w mieszkaniu policjanci, po wstępnych czynnościach i rozmowie z przebywającymi tam osobami, zatrzymali jedną z nich. 32-letnia kobieta posiadała ponad 60 porcji narkotyków. Sprawdzenia potwierdziły, że jest to amfetamina.

Zatrzymana trafiła prosto do policyjnego aresztu, a o jej dalszym losie będzie decydował teraz sąd. Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem.

Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. Monika Perec

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.