Wrocławscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań, po tym jak weszli w posiadanie informacji o znajdujących się tam osobach, mogących posiadać narkotyki. Dalsze działania funkcjonariuszy skutkowały zatrzymaniem 32-latki, która posiadała ponad 60 porcji amfetaminy. Kobieta została trafiła do policyjnego aresztu, a teraz śledczy sprawdzają skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem. Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny z Komisariatu Policji Wrocław - Fabryczna, po otrzymaniu informacji o osobach, które w jednym z mieszkań, mogą posiadać środki odurzające, od razu skierował na miejsce patrol.

Interweniujący w mieszkaniu policjanci, po wstępnych czynnościach i rozmowie z przebywającymi tam osobami, zatrzymali jedną z nich. 32-letnia kobieta posiadała ponad 60 porcji narkotyków. Sprawdzenia potwierdziły, że jest to amfetamina.

Zatrzymana trafiła prosto do policyjnego aresztu, a o jej dalszym losie będzie decydował teraz sąd. Funkcjonariusze wyjaśniają obecnie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd miała środki odurzające i na jaką skalę zajmowała się ich rozprowadzaniem.

Grozi jej może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. Monika Perec