Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Z roku na rok tatuaże stają się coraz bardziej popularne, zaś to, co zdobi ludzkie ciała śmiało można nazwać sztuką. Zwłaszcza tatuaże realistyczne zachwycają oddaniem szczegółów , kreską i historią – a tych w motywach tatuażu nie brakuje! Czym jest mikrorealizm i dlaczego został ogłoszony najpopularniejszym stylem tatuażu w 2021 roku, dowiecie się z artykułu.

Trendy w tatuażu nieustannie ewoluują, począwszy od stylów i czcionek, po akwarele i abstrakcyjne wzory. Dzisiaj tatuaż nie musi być duży, by zachwycać – taki właśnie jest styl mikrorealizm zapoczątkowany przez celebrytów Justina Biebera i Kendall Jenner. Tatuaże te choć małe bogate są w szczegóły i obejmują dosłownie wszystko, w tym ikony popkultury, rodzinne portrety, czy urocze zwierzaki. Mikrorealizm został zdefiniowany, jako tatuaż minimalistyczny, który można umieścić w dowolnym miejscu na ciele.

Realizm w wersji mikro to nic innego, jak zejście z ogromnych portretów na całe rękawy do 5-10 cm wzorków. Mikrorealizm to także idealne połączenie delikatnych, kobiecych wzorów tatuaży, przemycenie antycznych motywów, czy przedstawienie portretu swojego zwierzaka. Tatuaże te często wykonywane są w czerniach i szarościach, czasem wykonywane są przy pomocy stylu dotwork.

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online

Tatuaże we Wrocławiu

Wrocław ogłoszony Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku stał się mekką dla artystów tatuażu. To właśnie w mieście krasnali znajduje się wielu doświadczonych i utalentowanych tatuatorów, u których będziesz mógł zrobić swój pierwszy lub kolejny tatuaż. Jednakże nie musisz jechać do Wrocławia i pukać od drzwi do drzwi, by zarezerwować termin. Wystarczy, że zrobisz to online przy pomocy największego w Polsce serwisu do rezerwacji sesji tatuażu – mowa o inksearch.co, z którego korzysta już ponad 50 000 użytkowników. W serwisie zarejestrowanych jest dokładnie 2 000 artystów z czego ponad 90 znajduje się we Wrocławiu.

Jak zarezerwować tatuaż we Wrocławiu? To proste! Wystarczy, że po zalogowaniu na platformie i wybraniu artysty, skontaktujesz się z nim przez dedykowany chat lub wypełnisz formularz, w którym zaznaczysz wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Wypełnienie formularza zajmie Ci dosłownie 5 minut, a na jego podstawie tatuator będzie mógł podjąć decyzję, czy podejmie się zrealizowania Twojej wizji, a także jak będzie wyglądać finalna cena za tatuaż.

Mikrorealizm cena

Finalna cena za tatuaż zależy od wielu czynników, a w tym przypadku od doświadczenia tatuatora oraz skomplikowania wzoru. Im więcej szczegółów tym więcej materiałów zużytych podczas robienia tatuażu, a także czasu potrzebnego na wykończenie dziarki. Standardowe ceny za mikrorealizm to około 350-400 zł za sesję tatuażu. Jednakże – to ważne! – każdy artysta ma swój własny przedział cenowy. Wysyłając swoje zapytanie warto od razu dopytać o kwotę.

Tatuaż Wrocław gdzie najlepiej

Adresów pod jakie możecie się udać we Wrocławiu jest wiele, my polecamy tatuatorki Ally Alien, Gnieszka, Viktoria Vinogradska, Panna Wiśnia i Gniewna Dziara.

platforma do rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online

Ally Allien Black Moth Tattoo & Piercing Wrocław

Ally Allien to kobieta rakieta o milionie zainteresowań i pasji. Tatuatorka, klarnecistka, wokalistka i malarka to tylko niektóre z aktywności, które wykonuje. W swojej pracy wykorzystuje balans pomiędzy delikatnymi liniami, minimalistycznym gradientem szarości, a dotworkiem. Nazwała nawet swoją własną technikę wyczucia tonu – Ink flow.

Ally Allien _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Ally Allien na Inksearch.co

Panna Wiśnia Ink Blink Tattoo Wrocław

Panna Wiśnia wykonuje tatuaże w różnych stylach, gdyż jak sama twierdzi nie chce się ograniczać. Jednak to, co artystkę pociąga najbardziej w tatuażu to czarno szare prace w połączeniu z motywami galaxy i akwarelą.

Panna Wiśnia _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Panna Wiśnia na Inksearch.co

Viktoria Vinogradska Longboardink Wrocław

Viktoria specjalizuje się w delikatnych, minimalistycznych tatuażach i świetnie wykorzystuje mikrorealizm w swoich pracach. Choć w przeważającej części wykonuje tatuaże w czerniach i szarościach to kolor nie jest jej obcy.

Viktoria Vinogradska _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Viktoria Vinogradska na Inksearch.co

Gnieszka Miejska Dżungla Wrocław

Aga przeważnie wykonuje zwierzątka, aczkolwiek znajdziecie też u niej motywy florystyczne oraz kobiece. Głównie obraca się wokół tatuaży wykonanych w stylu minimalistycznym i w mikrorealiźmie.

gnieszka _ inksearch.co

Umów sesję tatuażu u Gnieszka na Inksearch.co

inksearch logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online