Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Profilaktyka zdrowia, warsztaty z nordic walking, spotkanie edukacyjne na temat zbilansowanej diety czy polipragmazji, zajęcia muzyczne, spotkania wspomnieniowe i międzypokoleniowe oraz konkurs fotograficzny - to tylko wybrane propozycje przygotowane przez WCRS-Wrocławskie Centrum Seniora oraz partnerów Wrocławskiej Karty Seniora z okazji Dni Babci i Dziadka w 2021 r.


Wrocławskie Dni Babci i Dziadka to, jak co roku, czas wypełniony wykładami i spotkaniami. W 2021 r., ze względu na pandemię koronawirusa oraz wynikające z niej obostrzenia, obchody Dni Babci i Dziadka będą przebiegały w innej niż dotychczas formule.

– Dni Babci i Dziadka są okazją do świętowania. W tym roku, ze względu na ogólną sytuację epidemiczną, wszystkie wydarzenia są przeniesione do wirtualnej przestrzeni. Kalendarium jest różnorodne, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Babci i Dziadka, a także do udziału w styczniowych spotkaniach online – mówi Robert Pawliszko z Wrocławskiego Centrum Seniora.

Tegoroczna edycja wyjątkowego święta potrwa od 15 do 30 stycznia 2021 r. Program Wrocławskich Dni Babci i Dziadka dostępny tutaj.

Jak wziąć udział

Udział w spotkaniach online jest bezpłatny. Żeby wziąć udział w wybranym spotkaniu, należy kliknąć w wybrany link i przenieść się na stronę Akademia Korbank, następnie wpisać swoje imię i kliknąć w „używam mikrofonu” oraz potwierdzić wszystkie zgody.

Dla osób, które mogą potrzebować pomocy przy wejściu na stronę, pracownicy Wrocławskiego Centrum Seniora oferują pomoc pod nr tel. 71 344 44 44 oraz pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

– Jeżeli będzie potrzebna pomoc Babci i Dziadkowi przy zalogowaniu się na dedykowane zajęcia online zachęcamy także do pomocy i również do udziału w spotkaniach dzieci, wnuczki i całe rodziny – dodaje Robert Pawliszko.