Upadłość konsumencka we Wrocławiu? Sprawdź, gdzie znajdziesz pomoc!

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to sposób na wyjście z długów nawet najbardziej zadłużonych osób. Żeby skutecznie przejść przez cały proces postępowania, warto skorzystać z pomocy prawnika, który specjalizuje się w sprawach upadłościowych. A gdzie go szukać?

Lista kancelarii zajmujących się upadłością konsumencką

Na terenie Wrocławia i okolic działa wielu prawników zajmujących się sprawami, które dotyczą upadłości konsumenckiej. Warto pamiętać o tym, żeby korzystać tylko z ofert kancelarii, które specjalizują się w postępowaniach upadłościowych. Poniżej prezentujemy listę prawników, którzy pomogą w uzyskaniu upadłości konsumenckiej we Wrocławiu i w okolicach.

Michał Hajduk – upadłość konsumencka we Wrocławiu

Upadłość konsumencka z wrocławską kancelarią Michała Hajduka to rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim przebiegu postępowania upadłościowego oraz na kompleksowości usług. Michał Hajduk nie tylko złoży w imieniu klienta wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, ale również będzie go reprezentował na każdym etapie postępowania sądowego. Dodatkowo bezpłatnie oceni, czy w danej sytuacji ubieganie się o upadłość konsumencką jest zasadne.

Kancelaria Anczewska i Puńko zajmująca się upadłością konsumencką

Ta kancelaria adwokacko-radcowska specjalizuje się w upadłości konsumenckiej. Prawnicy pomagają swoim klientom na każdym etapie postępowania – od złożenia wniosku aż do finalnego zakończenia sprawy w sądzie. Kancelaria w zakresie swoich usług posiada również bezpłatną konsultację telefoniczną, która pomoże ocenić szanse powodzenia upadłości konsumenckiej.

Adwokat Paweł Marchewka z Wrocławia

Paweł Marchewka ma na swoim koncie przeprowadzenie ponad 100 spraw związanych z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej mieszkańców Wrocławia i okolic. Oprócz pomocy klientom w skutecznym ogłoszeniu upadłości konsumenckiej adwokat ten również zajmuje się negocjacjami z wierzycielami.

Kancelaria prawna Ptak i Wspólnicy we Wrocławiu

Mecenas Rafał Ptak od wielu lat zajmuje się sprawami związanymi z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Dowodem uznania jego kompetencji jest wyróżnienie jego kancelarii przez prestiżowy miesięcznik Forbes w 2012 roku. Kancelaria Ptak i Wspólnicy postępowaniami upadłościowymi zajmuje się już ponad 15 lat, a na swoim koncie ma kilkaset spraw sądowych zakończonych sukcesem.

Kancelaria Fenix we Wrocławiu

Kancelaria Fenix swoją ofertę kieruje do osób, które chcą się w szybki sposób pozbyć długów. W zależności od możliwości finansowych klientów prawnicy przygotowali kilka pakietów swoich usług dotyczących upadłości konsumenckiej, które różnią się od siebie cenami oraz ilością oferowanych usług. Na stronie kancelarii można rozwiązać test upadłościowy, który pozwoli na wstępny wybór strategii wychodzenia z długów przez konsumentów.