Jakie firmy realizują transport chłodniczy we Wrocławiu?

Transport warzyw, owoców, czy nawet leków wymaga właściwych warunków, to produkty, które potrzebują odpowiedniej temperatury. Przewożenie takich produktów wymaga chłodni, w dzisiejszym artykule mamy zamiar sprawdzić, które firmy we Wrocławiu oferują transport chłodniczy, czytajcie dalej!

Fracht

Fracht to firma transportowa, która działa od 1992 roku, swoją siedzibę ma w Ostrowie Mazowiecki, w Poznaniu, Łodzi i w Suwałkach, a główne biuro zarządu znajduje się we Wrocławiu. Oferta firmy Fracht.pl jest bardzo bogata, ponieważ oferuje zarówno transport chłodniczy, krajowy, jak i ponadgabarytowy, co więcej, zajmuje się także logistyką mebli. Firma Fracht od wielu lat przewozi warzywa, owoce, mięso, czy nabiał, ma więc ona duże doświadczenie w transporcie chłodniczym, co ciekawe zajmowali się oni nawet przewożeniem rzeźb lodowych z Włoch do Polski!

Krasnal Przeprowadzki i transport chłodniczy

Przedsiębiorstwo Krasnal zajmuje się przeprowadzkami, ale posiada także flotę pojazdów, które umożliwiają transport żywności w temperaturze kontrolowanej. Firma dysponuje samochodami typu chłodnia, które pozwalają na przewóz kwiatów, leków, warzyw i owoców.

Transport Tomasz Polański

Firma Transportowa Tomasz Polańskich może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, wykonując zlecenia na terenie Polski, jak i innych państw Europy. Przedsiębiorstwo oferuje transport chłodniczy towarów i żywności na terenie całej Europy, w kontrolowanej temperaturze od -15 stopni Celsjusza do 30 stopni Celsjusza.

Transport chłodniczy V8XD

V8XD to firma logistyczna z Wrocławia, która oferuje krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób, jednak ich działalność rozszerzona jest także o transport chłodniczy, czy wynajem pojazdu chłodni. Przedsiębiorstwo oferuje przewóz żywności w stałej temperaturze do -30 stopni Celsjusza.

Solid-trans

Solid-trans świadczy usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju, jak i poza jego granicami, obsługuje ona klientów z całej Polski, nie tylko z Wrocławia. Przedsiębiorstwo posiada flotę pojazdów, które spełniają wymagania ATP, warto dodać, że firma oferuje także specjalne pojazdy do przewozu mięsa, które są wyposażone w haki.

Go Ergo

Go Ergo to firma z Długołęki, która oferuje transport chłodniczy leków oraz żywności w temperaturze kontrolowanej. Firma oferuje także transport w suchym lodzie, który pozwala na utrzymanie temperatury -70 stopni Celsjusza. Go Ergo wykonuje zarówno transport na terenie Polski, ale także do wielu innych krajów Europy, jak Niemcy, Belgia, Włochy, czy Rumunia.

Raikko

Raikko to biznes z ponad 10-letnim doświadczeniem z Wrocławia, która specjalizuje się w transporcie chłodniczym, firma może przewieźć warzywa, owoce, ale też np. leki, ponieważ z usług tego przedsiębiorstwa korzystają nie tylko restauratorzy, ale także farmaceuci. Raikko wykonuje stałe zlecenia, jak i jednorazowe. Z usług firmy korzystały m.in. takie marki jak Marwit czy Piotr i Paweł.

Jak widać, we Wrocławiu jest całkiem sporo firm transportowych, które posiadają odpowiednią flotę pojazdów, do przewożenia produktów w temperaturze kontrolowanej. Są to firmy, które wykonują zarówno większe, jak i mniejsze zlecenia, zatem z usług takiego przedsiębiorstwa może skorzystać każdy.