Wypadek samochodu z motocyklistą na skrzyżowaniu Rdestowej i Granicznej
Na skrzyżowaniu ulic Rdestowej i Granicznej doszło do poważnego wypadku samochodowego z udziałem motocyklisty. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i wymagała interwencji służb ratunkowych.
  1. Wypadek miał miejsce 4 czerwca 2024 roku o godzinie 16:43.
  2. Zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą.
  3. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz Oficera Operacyjnego KM PSP.
  4. Jedna osoba została poszkodowana.

W dniu 4 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:43, doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Rdestowej i Granicznej. Zgłoszenie o zdarzeniu przyjęli Dyżurni Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Wypadek obejmował zderzenie samochodu osobowego z motocyklistą. Na miejsce natychmiast skierowano dwie jednostki straży pożarnej oraz Oficera Operacyjnego KM PSP, aby zabezpieczyć teren i udzielić pomocy poszkodowanemu.

W wyniku zderzenia, jedna osoba została ranna. Konieczna była szybka reakcja służb ratunkowych, które zajęły się poszkodowanym i przetransportowały go do szpitala. Na chwilę obecną brak jest dokładnych informacji na temat stanu zdrowia rannego.

Wypadki na skrzyżowaniach to niestety częste zdarzenia, które przypominają nam o konieczności zachowania ostrożności na drodze. Skrzyżowanie ulic Rdestowej i Granicznej jest znane z dużego natężenia ruchu, co może przyczyniać się do zwiększonego ryzyka kolizji.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okolicach skrzyżowań i miejsc o dużym natężeniu ruchu. Bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich.


Na podst. KMPSP Wrocław