Panthers Wrocław vs Munich Ravens na Olimpijskim. Atrakcje od 16:00

Panthers Wrocław kończą sezon ELF domowym starciem z Munich Ravens — szykuje się wieczór pełen emocji i rodzinnych atrakcji na Stadionie Olimpijskim. Przed meczem warto wpaść już dwie godziny wcześniej: jedzenie, muzyka i animacje mają przygotować widzów na sportowe widowisko o 18:00.
- Przyjdź na Stadion Olimpijski we Wrocławiu i przeżyj sportowy wieczór
- Munich Ravens przyjeżdżają do Wrocławia z mocnym bilansem — sprawdź, czego się spodziewać
Przyjdź na Stadion Olimpijski we Wrocławiu i przeżyj sportowy wieczór
GODZINA: 18:00 — to moment rozpoczęcia sobotniego spotkania Panthers Wrocław z Munich Ravens. MIEJSCE: Stadion Olimpijski we Wrocławiu. Organizatorzy zachęcają, by zjawić się już o godz. 16:00 — zaplanowano rodzinne atrakcje, które rozkręcą atmosferę przed pierwszym gwizdkiem.
Na kibiców czekają food trucki z jedzeniem, muzyka na żywo, animacje dla dzieci, konkursy oraz spotkania z maskotkami drużyny — oferta skierowana do rodzin i osób, które chcą spędzić na stadionie cały wieczór, nie tylko oglądając mecz.
BILETY są dostępne online w serwisie Ticketmaster.
Munich Ravens przyjeżdżają do Wrocławia z mocnym bilansem — sprawdź, czego się spodziewać
W pierwszym meczu obu zespołów, rozegranym w Bawarii, lepsi okazali się Munich Ravens, wygrywając 34:14. To nie pojedynczy wystrzał formy: po 11 rozegranych spotkaniach Ravens mają bilans 10–1 i przed ostatnią kolejką zapewnili sobie zwycięstwo w Dywizji Południowej oraz udział w fazie play-off.
Panthers Wrocław kończą sezon domowym spotkaniem i będą chcieli postawić trudne warunki bardziej utytułowanemu rywalowi — dla lokalnych fanów to okazja, by zobaczyć zespół w akcji i poczuć atmosferę dużej sportowej imprezy na żywo.
Przyjdź wcześniej, jeśli planujesz rodzinne wyjście lub chcesz skorzystać z dodatkowych atrakcji; jeśli interesuje Cię sam mecz — pamiętaj o GODZINIE 18:00 i MIEJSCU: Stadion Olimpijski we Wrocławiu.
Na podstawie: Urząd Miasta we Wrocławiu
Ostatnie Artykuły

Wycieczka do Pragi z Jeleniej Góry. Z biurem podróży czy na własną rękę?

Kwiecień na Dolnym Śląsku pędzi od babeczek po biegi i targi

Film o strażnikach pamięci wraca na antenę TVP3 Wrocław

Uczniowskie eseje weszły na scenę i pokazały Wrocław z zupełnie innej strony

Kwiecień w Rynek58 - bezpłatne spotkania, kino i planszówki w jednym

Streetbus zamknął sezon z tysiącami posiłków i setkami godzin w trasie

Zamkowa stanęła po potrąceniu pieszego, a tramwaje wróciły dopiero wieczorem

Biznesowy Klub Książki sięga po „Maniaka” i miesza biznes z literaturą

Na Stadionie Olimpijskim nie liczyły się bramki, tylko dziecięca radość

Szermierz odzyskał szpadę, a Wrocław uruchamia sezon fontann

George Sand wraca do Wrocławia - wieczór, który miesza literaturę i emocje

Filip Zawada we Wrocławiu - wieczór, który miesza książki, muzykę i miasto

Punkt komunikacji w Czernicy skraca godziny i zamknie się po południu

