Biblioteka pyta wrocławian o potrzeby — mały kwestionariusz, duże zmiany

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu wychodzi do miasta z prostym celem: dowiedzieć się, czego brakuje w ofercie i jak przyciągnąć więcej czytelników. Badanie ma krótki charakter, jest anonimowe i ma pomóc dopasować usługę do mieszkańców. 😊
- Biblioteka otwarta na wszystkich chce poznać oczekiwania mieszkańców
- Krótko i praktycznie — jak wziąć udział i co z tego wyniknie
Biblioteka otwarta na wszystkich chce poznać oczekiwania mieszkańców
Biblioteka kieruje ankietę zarówno do osób, które odwiedzają filie regularnie, jak i do tych, którzy zaglądają rzadziej — a nawet do tych, którzy nie wiedzą, że mają bibliotekę za rogiem. Wypełnienie zajmuje tylko kilka minut, a odpowiedzi posłużą do poprawy działań, programów i oferty dla różnych grup wiekowych i zainteresowań.
Krótko i praktycznie — jak wziąć udział i co z tego wyniknie
Ankieta jest anonimowa i ma formę online; ma pomóc zrozumieć, co działa, co zmienić i jak zachęcić więcej osób do korzystania z biblioteki. Aby wziąć udział, należy wejść na podany link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYTyGQZj12zI_b6c4IhVSRHUTdpJb8tMzpw7eOAag1aX5sUA/viewform?usp=header — https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYTyGQZj12zI_b6c4IhVSRHUTdpJb8tMzpw7eOAag1aX5sUA/viewform?usp=header. Organizator liczy na szeroki odzew, bo im więcej głosów, tym lepiej dopasowana oferta dla wrocławian.
na podstawie: Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu.
Autor: krystian