Wrocławscy policjanci zorganizują cykliczne spotkania dla osób, które myślą o tym, aby wstąpić w szeregi Policji. Kandydaci mogą nie tylko uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania, ale również poprawić swoją kondycję fizyczną i sprawdzić się na policyjnym torze przeszkód. Specjalny tor, taki jak podczas egzaminów poprzedzających wstąpienie do służby, przygotowują funkcjonariusze z Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane już w najbliższy poniedziałek 22 lipca br. na kolejne tego typu spotkanie, które odbędzie się w siedzibie wydziału przy ulicy Połbina 1 we Wrocławiu.

Mając na uwadze duże zainteresowanie młodzieży, szczególnie sprawami związanymi z wstąpieniem do służby w Policji, policjanci z Wydział Doboru i Szkolenia zaplanowali „Dni otwarte”. Odbywają się  one cyklicznie, a najbliższe spotkanie odbędzie się już w poniedziałek. Funkcjonariusze spotkają się z kandydatami w siedzibie wydziału przy ulicy Połbina 1 we Wrocławiu. Zajęcia fizyczne na policyjnym torze przeszkód, funkcjonariusze przeprowadzą o godzinie 14.00 w sali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu. Osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem służby w Naszym regionie, serdecznie zapraszamy na spotkanie 22 lipca br.

Przyszli kandydaci podczas wizyty w jednostce, uzyskać mogą wszelkie odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym także te dotyczące specyfiki służby policjantów, zarobków, jak też całego procesu rekrutacji. Tego dnia adepci mają też możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej na specjalnym policyjnym torze przeszkód, który jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji.

Przed podjęciem próby pokonania toru, funkcjonariusze prowadzący zajęcia, przeprowadzą rozgrzewkę dla przyszłych kandydatów. Następnie wszystkie osoby, zostają zapoznane ze schematem pokonania sprawnościowego toru przeszkód. Każdy może zobaczyć, jak poprawnie wykonywać kolejne ćwiczenia i jak robić to najszybciej. Kiedy przyszli kandydaci zobaczą, jak funkcjonariusz pokonuje kolejne przeszkody, sami mogą podjąć taką próbę. Ćwiczenia sportowe odbywają się w hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu.

Przypominamy, że chętni do udziału w zajęciach zobowiązani są wyposażyć się w strój sportowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pod nr tel. 71 340 40 44.

 

Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu

 

 

 

Powiązane wiadomości


1000 Znaków do wykorzystania