Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

tunel aerodynamiczny speedfly Wrocław

Chcesz podarować bliskiej osobie coś, co będzie wyjątkowe i niezapomniane? Wybierz wspaniałe emocje, jakie gwarantuje lot w tunelu aerodynamicznym!

Znalezienie udanego upominku może być bardzo czasochłonne. Jeśli ma być on czymś innym niż wszystko, warto pomyśleć o wręczeniu emocji, które na długi czas pozostaną w pamięci obdarowanego. Kapitalnym pomysłem może być tunel aerodynamiczny – lot w takim tunelu niesie ze sobą niezapomniane przeżycia.

Wystarczy tylko parę minut, aby kupić voucher na lot w tunelu aerodynamicznym dla ważnej osoby. Ten prezent na pewno będzie jedyny w swoim rodzaju!

Loty w tunelu aerodynamicznym – poczuj się jak ptak!

Tunele aerodynamiczne mogą służyć nie tylko jako narzędzie do badań aerodynamiki obiektu. Gdy posiadają pionową orientację, mogą służyć jako miejsce do lotów – takich, jak podczas skoków spadochronowych.

Ze względu na swoją specjalną konstrukcję loty w tunelach aerodynamicznych pozwalają na uniesienie w góry człowieka znajdującego się we wnętrzu. Oznacza to, że osoba unosi się wtedy w tunelu siłą wiejącego powietrza, a także może wtedy wykonywać różnego rodzaju ewolucje.

Początkowo, tunele aerodynamiczne były używane tylko przez spadochroniarzy jako element treningów. Teraz jednak z takich lotów może skorzystać praktycznie każdy, kto chciałby doświadczyć emocji jedynych w swoim rodzaju!

Tunel aerodynamiczny, który nazywany jest też symulatorem swobodnego spadania, umożliwia uzyskanie efektu podobnego do spadania bez ograniczeń – tak, jak podczas skoku spadochronowego z opóźnionym otwarciem spadochronu. Lot w tunelu jest przy tym łatwiejszy w wykonaniu, a także trwa dłużej.

Czy każdy może latać w tunelu aerodynamicznym?

Jedną z najważniejszych zalet lotów w tunelach aerodynamicznych jest ich łatwa dostępność. Aby wziąć udział w takiej rozrywce, nie trzeba posiadać żadnych szczególnych umiejętności i wiedzy. Nie potrzeba szkoleń czy treningów, ponieważ loty odbywają się pod czujnym okiem instruktora.

Osoba, która pragnie wziąć udziału w locie w tunelu aerodynamicznym, musi posiadać ogólny dobry stan zdrowia i nie posiadać przeciwskazań do uprawiania sportów. Co więcej, w lotach mogą uczestniczyć także dzieci i młodzież – nie ma ograniczeń wiekowych!

Jak przebiega lot w tunelu aerodynamicznym?

Aby wziąć udział w locie w aerotunelu, trzeba w pierwszej kolejności wziąć udział w specjalnych przygotowaniach na miejscu. Wśród nich znajdują się pobranie kombinezonu i kasku, a także krótkie szkolenie z instruktorem.

Potem wszyscy uczestnicy lotu zapisani na daną godzinę udają się do przedsionka tunelu. Następnie wchodzą do niego i tam oczekują na swoją kolejność, by latać z instruktorem wewnątrz aerotunelu.

Całkowity czas trwania lotu to 3 minuty w standardowej ofercie. 3 minuty dzielone są na dwa loty po 1,5 minuty każdy. Oczywiście, można też zdecydować się na wykupienie dłuższego lotu, ale na start 3-minutowe przebywanie wewnątrz tunelu aerodynamicznego na pewno będzie wystarczające i zagwarantuje mnóstwo emocji!

Jak wręczyć lot w aerotunelu?

Chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym bliskiej osobie? Teraz to naprawdę bardzo proste! W tym celu najlepiej zdecydować się na specjalny voucher upominkowy, który pozwala obdarowanej nim osobie na samodzielne wybranie korzystnego dla niej terminu lotu.

Voucher na tunel aerodynamiczny można wykupić na miejscu, ale można zrobić to również przez internet. Wtedy zaproszenie można otrzymać w formie elektronicznej na wyznaczony adres e-mail.

Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu na prezent!

Podaruj niesamowite emocje wraz z tunelem aerodynamicznym Profly we Wrocławiu!

Ceny wybranych lotów w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu:

  • 3-minutowy lot dla osoby poniżej 18. roku życia – 229 złotych
  • 3-minutowy lot dla osoby dorosłej – 259 złotych
  • 6-minutowy lot dla osoby dorosłej – 499 złotych
  • pakiet Junior Pro z 6 minutami lotu – 439 złotych

Dokładne informacje o kosztach związanych z lotami w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu można znaleźć na jego stronie internetowej.

Rezerwację na loty można wykonać już teraz pod adresem: https://wroclaw.profly.pl/.