Finanse i związki nie formalne

Dość wielu z nas doskonale wie też i o tym, że finanse są też związanymi z tymi nie formalnymi związkami, czyli wtedy gdy mężczyzna i kobieta są ze sobą. W przypadku tego typu związku może nie istnieć opcja ( http://michal-gorecki.pl/ ) taka jak dziecko i co równie ważne może być też i tak, że ona ma problemy finansowe, a on ją z nich wydobył i co równie ważne ta konkretna dwójka żyje ze sobą od jakiegoś czasu. W tego typu przypadkach najważniejsze jest to emocjonalne podejście, bo jeśli jego nie ma, to taki układ może się szybko rozpaść, czyli on nie może się czuć facetem z którym to aktualnie jest ona tylko ze względu na kasę. Takie odczucia negatywnie wpływają na całokształt, czyli jeśli już tu są te finanse w tle to nie powinno być tak, że ona się stara i to mocno, a gdy jej sytuację wyprowadzi na prostą, to ona uznaje że ma możliwość pozostawienia go i odchodzi. Takie jej podejście może rozbić bardzo wiele, bo z emocjonalnego podejścia do sprawy nie można zadrwić od tak sobie. Wiele znaczy też i to okazywanie sobie czułości, a nawet wręczanie drobiazgów. Wszystkie te drobne gesty utwierdzające w uczuciach są bardzo ważnymi, bo wiele mówią o konkretnych osobach.

Czasy pandemii.

Nie da się też i ukryć tego, że związki są tymi bardzo trudnymi w czasie pandemii, bo właśnie w tym czasie, który trwa już grubo ponad rok blokowane są branże takie jak ta związana z imprezami masowymi, zakładami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Jednym słowem jeśli w tym czasie ona straciła swój zakład fryzjerski, a on uratował ją w finansowym sensie to oznacza to bardzo wiele, bo ta pandemia tworzy kryzys ekonomiczny, a w trakcie trwania takowego nie ratuje się w sensie finansowym ludzi z byle jakiego powodu. Kluczowe znaczenie ma też i to, że jeśli ona w takim czasie pozwoli się jemu uratować, a potem zadrwi z jego uczuć, to potem będzie nieciekawie, bo on może ją nawet publicznie napiętnować za to. Można uznać, że w sensie teoretycznym ma tego typu możliwość i od tak sobie może z niej skorzystać, a ona rzecz jasna zostanie wtedy w nieciekawy sposób i publicznie otagowana.

Inne istotne wzmianki.

W czasie kryzysu, który nadal się pogłębia dziewczyna, która utraciła swój biznes nie powinna raczej od tak sobie odtrącać mężczyzny, bo kolejny o dobrym sercu może się już nie pojawić w jej życiu. Wydaje się, że takie ryzyko rozpadnięcia się związku w trudnych czasach dotyczy niemal wyłącznie tych nie formalnych, ale to rzecz jasna nie prawda, bo i ludzie po ślubie mogą się rozejść ze względu na zbyt dużą liczbę kłótni z finansami w tle.