Depilacja IPL we Wrocławiu - przygotuj się na nadejście jesieni

Fotodepilacja IPL to doskonała alternatywa dla osób, które cenią komfort i liczą na trwały efekt. SHR to połączenie kilku nowoczesnych technologii, dzięki czemu jest ultraczułe i delikatne spełniając wymagania skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Depilacja laserowa IPL we Wrocławiu

O komforcie gładkiej skóry marzy wiele osób. Jak tego dokonać? Pozornie tanie i szybkie metody powodują podrażnienia i w efekcie nie są wcale oszczędnością czasu ani pieniędzy. Wie to każdy kto borykał się z problem zapalenia mieszków włosowych. Poza tym jakim komfortem może być ciągłe pamiętanie o depilacji, szorstka skóra i ciemne punkty odrastających włosków już następnego dnia po goleniu. To nie może satysfakcjonować i dlatego coraz więcej osób szuka innych, sprawdzonych rozwiązań. Innowacyjna technologia IPL nie powoduje podrażnień, co więcej - wiele klientek i klientów odbiera ją jako przyjemną, ponadto pozostawia skórę gładką i promienną.

Sprawdź: Depilacja we Wrocławiu

Do kogo jest skierowana metoda fotodepilacji IPL?

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR - IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki uniwersalności i dużej wygodzie w zastosowaniu metoda SHR in Motion wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Delikatność IPL powoduje, że można ją stosować na najwrażliwszych częściach ciała.

Jak działa fotodepilacja IPL

Istnieje kilka znaczących różnic pomiędzy tradycyjnym laserem, a systemem IPL. Jedna dotyczy powierzchni skóry, jaką można poddać zabiegowi podczas jednej wizyty oraz szybkości terapii. Terapia IPL pozwala pokryć do 8 razy większą powierzchnię niż tradycyjny laser, a co za tym idzie, terapia jest o wiele szybsza. W opinii osób korzystających z obu sposobów depilacji wskazano jednogłośnie, że metoda fotodepilacji IPL jest zdecydowanie bardziej komfortowa, ponieważ jest właściwie bezbolesna. Kolejną ważną różnicą jest to, że przy IPL nie jesteśmy ograniczeni usuwaniem tylko ciemnych włosów przy jasnej karnacji, co niestety jest częstym problemem w przypadku stosowania laserów.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy badanie oraz wywiad, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Eksperci informują także w jaki sposób dbać o skórę, żeby promienny efekt zdrowej i gładkiej skóry, który otrzymujemy po wyjściu z salonu, trwał jak najdłużej. Fotodepilacja IPL jest mniej kosztowna od innych metod zapewniających trwały efekt. Oprócz pieniędzy oszczędza także czas. Raz wykonana seria zabiegów procentuje, ponieważ jej efekt jest znacznie bardziej wydajny niż konkurencyjnych metod. Sam zabieg również zajmuje zaledwie ułamek czasu, potrzebnego do wykonania depilacji tradycyjnymi metodami. IPL to inwestycja w zdrowie i zadowolenie.