Upadłość konsumencka we Wrocławiu - gdzie szukać pomocy? Lista kancelarii z Wrocławia

Upadłość konsumencka to często jedyny sposób na wyjście ze spirali długów. Jeśli zobowiązania przerastają Cię i potrzebujesz pomocy, dobrze jest skontaktować się z odpowiednią kancelarią z Wrocławia. Listę miejsc, w których możesz uzyskać pomoc, przedstawiamy poniżej.

Na czym polega proces upadłości konsumenckiej?

Zanim jednak przejdziemy do wymieniania kancelarii adwokackich we Wrocławiu, warto wyjaśnić, czym w ogóle jest upadłość konsumencka. Proces ten jest często rozpoczynany przez osoby fizyczne, mające zbyt wiele zobowiązań, których nie są w stanie uregulować. Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić swoich długów i szukasz dobrej kancelarii adwokackiej, która pomoże Ci wyjść z problemów, upadłość konsumencką ogłosisz we Wrocławiu z pomocą www.upadlosckonsumencka.expert. O firmie nieco więcej przeczytasz poniżej, najpierw zastanówmy się jednak, na czym dokładnie polega upadłość konsumencka. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że status ten rzadko kiedy wiąże się z całkowitym oddłużeniem lub redukcją długów. W pierwszych etapach dyskutowany jest nowy plan spłaty, poddawany pod wycenę majątek dłużnika i wykonywane są różne inne działania, które mają nie dopuścić do zajęcia konta przez komornika. Redukcja zobowiązań występuje dopiero momencie, w którym klient jest zupełnie niewypłacalny. A gdzie możemy skorzystać z przyznania upadłości konsumenckiej we Wrocławiu?

Upadłość Konsumencka Michał Hajduk

Wspomniana już w pierwszym akapicie kancelaria adwokacka Michał Hajduk to firma zajmująca się upadłością konsumencką na pełny etat. Adwokat prowadzi swoją działalność od 2012 roku i specjalizuje się właśnie w prawie upadłościowym. Dzięki wąskiej specjalizacji stał się ekspertem w tym temacie. Aby odpowiednio poprowadzić proces upadłościowy, warto skontaktować się z kancelarią i dokładnie przeanalizować wniosek – każdy klient jest tutaj rozpatrywany całkowicie indywidualnie.

SP Kancelaria

SP Kancelaria to działająca we Wrocławiu firma, która zajmuje się oddłużaniem i procesem upadłości. Firma, podobnie jak wspomniana poprzednio kancelaria, ma dość wąską specjalizację, co sprawia, że znajdziesz tutaj konkretną, dopasowaną do swoich potrzeb pomoc. Każdy przypadek jest inny, dlatego też ważne jest, aby nad wnioskiem pochylił się specjalista, działający w temacie od wielu lat.

Centralne Biuro Antywindykacyjne

Jak już zostało wspomniane, jednym z głównych zadań, jakie realizuje upadłość konsumencka, jest niedopuszczenie do procesu windykacji. To podejście proponuje kancelaria z Wrocławia, w której ofercie znajdziemy zarówno działania skupiające się na pomocy osobom już objętych windykacją, jak i ogłaszaniem upadłości konsumenckiej i oddłużeniem.

Kancelaria Adwokacka Paweł Marchewka

Paweł Marchewka to adwokat z wieloletnim doświadczeniem, który w swojej kancelarii prowadzi różne sprawy, jednak najmocniej zainteresowany jest prawem upadłościowym, zarówno osób fizycznych, jak i firm, oraz restrukturyzacją spółek. W swojej praktyce broni praw dłużników i pozwanych, zwłaszcza w zakresie tematyki oddłużeniowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak

Nieco szerszym zakresem działań prawnych zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak, która jest dość dużą firmą o szerokich zainteresowaniach. W swojej praktyce oferuje klientom pomoc prawną w prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym czy karnym, ale dużą część pracy kancelarii zajmuje także prawo upadłościowe i obsługa firm.