Policjanci ze Starego Miasta zapraszają seniorów na debatę „Bądź czujny i nie daj się okraść” - uwaga zmiana terminu!

Data publikacji 08.12.2022
Powrót
Generuj PDF
Drukuj

29 grudnia br. w siedzibie Rady Osiedla Przedmieście Świdnickie przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu odbędzie się debata społeczna. Skierowana jest ona do seniorów i dotyczyć będzie ich bezpieczeństwa. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszamy chętnych do zapisów. Wszystkie informacje znajdują się w komunikacie poniżej…

"Bądź czujny i nie daj się okraść"

Komendant Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto ma zaszczyt zaprosić wrocławskich seniorów na debatę społeczną dotyczącą oszustw metodą „na wnuczka, policjanta, pracownika poczty lub banku".

Debata społeczna dotyczy bezpieczeństwa seniorów i odbędzie się 9 grudnia 2022 roku o godz. 16:00 w siedzibie Rady Osiedla Przedmieście Świdnickie przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu.

Ma ona na celu przede wszystkim zaplanowanie wspólnych działań, które mogą znacząco przyczynić się do ograniczenia tego typu przestępstw.

Zainteresowane osoby  prosimy  o zgłaszanie się telefonicznie pod numerem: 47 87 139 91 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 15:00.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale w debacie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, które mamy nadzieję przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Wrocławia.
 

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Źródło: Komisariat Policji Wrocław-Stare Miasto