Zabiegi na blizny potrądzikowe - gdzie wykonać?

Zabiegi na blizny potrądzikowe to częsty wybór osób, które borykają się z problemami skórnymi. Nieestetyczne zmiany na skórze odbierają nam radość z życia, dlatego warto rozważyć profesjonalny zabieg. Do wyboru mamy wiele propozycji, które znajdziemy w renomowanej placówce. Jakie zabiegi warto wykonać? O czym trzeba wiedzieć?

Zabiegi na blizny potrądzikowe - jakie mają zalety?

Zabiegi na blizny potrądzikowe są wykonywane z użyciem specjalistycznego sprzętu. Do wyboru mamy następujące propozycje:

  • Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych - aparatura rozgrzewa naszą skórę, co prowadzi do skurczu włókien kolagenowych. W efekcie dochodzi do zainicjowania produkcji nowego kolagenu.
  • Zabiegi wspomagające – takie zabiegi na blizny potrądzikowe zazwyczaj opierają się na peelingach chemicznych. To jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które wspiera usuwanie blizn.

Profesjonalne zabiegi na blizny potrądzikowe spełnią potrzeby każdego klienta. Warto wybrać się na konsultację i skorzystać z naszych zabiegów, gdyż dzięki temu mamy szansę na odzyskanie dawnego wyglądu i promiennej cery” - mówi kosmetolog Karolina Formela z Clinica Cosmetologica

Zabiegi na blizny potrądzikowe - co trzeba wiedzieć?

Wiemy już, jakie zabiegi na blizny potrądzikowe są najbardziej znane. Oczywiście wskazaniem są tutaj blizny po trądziku, w przeciwwskazania mogą wiązać się z ciążą, nowotworami, chorobami skórnymi itp. Do zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać - warto jednak zrezygnować z opalania i peelingów skórnych na kilka tygodni przed. Zabiegi na blizny potrądzikowe nie są bolesne. To, jak wygląda taki zabieg, zależy w głównej mierze od wybranej metody. Zazwyczaj jednak kosmetolog stosuje specjalną aparaturę, oddziałującą na cerę. Po zabiegu stosować trzeba delikatne kosmetyki bez alkoholu. Istnieje wiele produktów przeznaczonych do skóry po przebytym zabiegu. Więcej dowiesz się na https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/zabiegi-na-blizny-potradzikowe/

Podsumowanie

Jakie efekty dają zabiegi na blizny potrądzikowe? Pamiętajmy o tym, że od tej pory nasza cera staje się gładka i wolna od blizn. Najczęściej potrzebna jest seria zabiegów, co jest ustalane na darmowej konsultacji.

Zabiegi na blizny potrądzikowe wykonamy w Clinica Comsetologica. Pracują tutaj doświadczeni kosmetolodzy, którzy dbają o komfort klientów. Placówka bardzo dobrze wie, jak stosować nowoczesne technologie i jak sprostać naszym wymogom. Atrakcyjne ceny i najwyższą jakość usług to cechy rozpoznawcze tego miejsca. Jak widać, zabiegi na blizny potrądzikowe są bardzo chętnie wybierane przez setki osób. Poszukując pomocy specjalistów wstąp do Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607