Wrocławscy policjanci poszukują mężczyzny w sprawie znieważenia osoby na tle narodowościowym

Powrót
Generuj PDF
Drukuj
Powiadom

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą czynności w sprawie znieważenia osoby na tle narodowościowym, do którego doszło pod koniec kwietnia bieżącego roku przy ul. Wałbrzyskiej. Osobą mogącą mieć informacje na temat tego zdarzenia jest mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany przez świadka. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, skontaktuj się z nami lub zadzwoń tel.: 47 871 14 55, 47 871 16 00. Gwarantujemy anonimowość.

Pod koniec kwietnia bieżącego roku, przy ul. Wałbrzyskiej we Wrocławiu doszło do znieważenia osoby na tle narodowościowym. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawcy tego czynu.

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć informacje w sprawie znieważenia na tle narodowościowym. W przypadku rozpoznania osoby na zdjęciu, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Wrocław-Krzyki pod numerem tel. 47 871 14 55 lub z dyżurnym tej jednostki 47 871 16 00 do 03.

podkom. Wojciech Jabłoński
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu