Gdzie we Wrocławiu można kupić profesjonalne środki czystości?

Regularne sprzątanie jest kluczem do zachowania porządku w miejscu pracy. Warto jednak pamiętać, że profesjonalna praca tego typu na większą skalę wymaga również szczególnego podejścia oraz innych produktów, niż podczas organizacji porządków domowych. Prowadząc więc firmę sprzątającą na terenie Wrocławia lub w okolicy, warto więc wiedzieć, gdzie można kupić profesjonalne środki czystości.

Profesjonalne środki czystości od Silco Polska

Szukając profesjonalnych środków czystości we Wrocławiu, warto wejść na stronę internetową Silco Polska, firmy, której biuro znajduje się przy ulicy Morelowskiego 22, przy Szkole Podstawowej nr 15 bud. B. W ofercie Silco Polska znajduje się wiele profesjonalnych środków czystości, takich jak płyny do czyszczenia w skoncentrowanej formule, które powinny dobrze sprawdzić się podczas sprzątania większych sklepów czy biur. Warto jednak wspomnieć, że płyny do czyszczenia można tu zakupić w pojemnościach, odpowiednich dla danej powierzchni wymaganej sprzątania. Silco Polska oferuje bowiem między innymi płyny do czyszczenia podłóg w jednolitrowych pojemnikach, a także dziesięciolitrowych zbiornikach, które mogą okazać się szczególnie przydatne, kiedy korzystamy z przemysłowych maszyn do czyszczenia.

Polskie Centrum Czystości z Wrocławia

Siedziba Polskiego Centrum Czystości znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Międzyleskiej 4, hala B, niedaleko biura obsługi klienta PGNiG. Osoby zainteresowane ofertą PCC mają możliwość kontaktowania się z działem obsługi od poniedziałku do piątku w godzinach między 7 a 15. Hurtownia ta oferuje natomiast szeroki wybór profesjonalnych środków czystości dla różnych branż. Na stronie internetowej z łatwością można bowiem znaleźć produkty do mycia podłóg, ale dostępne są również płyny do prania dywanów czy profesjonalnego mycia naczyń.

Hurtownia Polimer24.pl

Hurtownia chemii profesjonalnej Polimer24 znajduje się przy ulicy Zakrzowskiej 21a, zaraz obok stacji kolejowej Psie Pole we Wrocławiu. Hurtownia ta już od ponad 10 lat zaopatruje profesjonalistów z regionu oraz całego kraju w profesjonalne środki czyszczące prosto od najlepszych producentów. W ofercie Polimer24 dostępne są produkty przeznaczone do profesjonalnego mycia i pielęgnacji podłóg, jak również do mycia mebli, szyb oraz do utrzymywania porządku w kuchni czy łazience.

Hurtownia chemii profesjonalnej Danta

Siedziba hurtowni Danta znajduje się nieopodal Kanału Żeglugowego we Wrocławiu, przy ulicy Kwidzyńskiej 4F. W ich ofercie znaleźć można nie tylko profesjonalne środki czystości do bieżącego mycia podłóg, ale również produkty do gruntownego mycia i doczyszczania powierzchni płaskich. Warto wspomnieć również o tym, że w sklepie Danta z łatwością zaopatrzymy się w środki do zabezpieczania podłóg, a także do odświeżania powietrza.

Szukając więc profesjonalnych środków czystości we Wrocławiu, dobrze sprawdzić ofertę sklepu Silco Polska. Warto również przejrzeć produkty, jakie oferuje Polskie Centrum Czystości, hurtownia Polimer24.pl czy hurtownia chemii profesjonalnej Danta.