Upadłość konsumencka we Wrocławiu, gdzie szukać pomocy prawnej?

Upadłość konsumencka często jest ostatnią deską ratunku dla osób, które utonęły w długach. Proces ten nie jest jednak aż tak prosty do przeprowadzenia samodzielnie, ponieważ nawet drobne błędy czy niedopatrzenia mogą pokrzyżować całe plany dłużnika. Decydując się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej, warto więc skonsultować się ze specjalistą, dlatego w poniższym artykule przedstawiamy, gdzie szukać pomocy prawnej we Wrocławiu.

Upadłość konsumencka z kancelarią adwokacką Michał Hajduk

Jeśli rozważasz upadłość konsumencką we Wrocławiu, pomoc możesz znaleźć w kancelarii adwokackiej Michał Hajduk, która znajduje się przy ulicy Lelewela 23 lok. 6, a więc niedaleko Placu Legionów. Kancelaria ta otwarta jest w tygodniu od 9 do 17 lub od 8 do 16, a nawet w soboty po wcześniejszym umówieniu. Jeśli chcesz, dać sobie większą szansę na pozytywne rozpatrzenie sprawy przez sąd, wniosek o upadłość konsumencką skonsultuj z prawnikiem, który posiada eksperckie doświadczenie w dziedzinie prawa upadłościowego. Warto również wspomnieć, że korzystając z usług kancelarii adwokackiej Michał Hajduka z Wrocławia, podstawowa analiza sytuacji prawno-finansowej może być nawet darmowa. Stanowi to więc ciekawe rozwiązanie, szczególnie biorąc pod uwagę długie doświadczenie prawnicze w podobnych sprawach. Specjalista ten zajmuje się bowiem prawem upadłościowym już od 2012 roku.

Kancelaria adwokacka Paweł Marchewka od upadłości konsumenckich

Szukając pomocy w sprawie upadłości konsumenckiej we Wrocławiu, warto również zapoznać się z ofertą kancelarii Adwokackiej Paweł Marchewka, która mieści się przy ulicy Jęczmiennej 10/8, niedaleko przystanku autobusowego Wrocław Kolejowa. Ta kancelaria adwokacka czynna jest od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, od 8 do 17. Dobrze wspomnieć, że ci fachowcy specjalizują się właśnie w prawie upadłościowym, a podejmują się takich działań, jak analiza finansowo-prawna i sprawdzenie możliwości oficjalnego ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Oprócz tego kancelaria Paweł Marchewka na co dzień zajmuje się również sporządzaniem wniosków o upadłość konsumencką, reprezentacją w sądzie czy udzielaniem bieżących porad z zakresu prawa.

Kancelaria adwokacka Polonica

Polonica to kancelaria adwokacka, która mieści się przy ulicy Kanonia 9/8, we Wrocławiu, a więc w pobliżu Mostu Tumskiego. Świadczy ona usługi między innymi dla osób, które borykają się z wszczętymi wobec nich procesami windykacyjnymi. Dzięki wsparciu specjalistów działania te mogą jednak zostać wstrzymane, z uwagi na rozpoczynający się proces upadłościowy. Prawnicy z kancelarii Polonica pomagają bowiem dłużnikom w sporządzeniu skutecznego wniosku o upadłość konsumencką, dzięki czemu możliwe będzie umorzenie części lub nawet całości długów.

Szukając więc pomocy podczas prób ogłoszenia upadłości konsumenckiej we Wrocławiu, warto skontaktować się z kancelarią adwokacką Michał Hajduk. Dobrze również pamiętać o kancelarii adwokackiej Paweł Marchewka oraz kancelarii Polonica.