Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Hotel we Wrocławiu z ofertą bankietową i biznesową

Podróżując służbowo po Wrocławiu zapewne chciałbyś gdzieś odpocząć, zjeść dobrze, zrelaksować się i nabrać sił, aby wyruszyć ponownie w drogę. Doskonałym rozwiązaniem jest hotel w centrum Wrocławia położony tuż obok rzeki Odra. Przepiękny widok z okna na rzekę oraz na Wrocław to świetne miejsce, aby nabrać nowej energii i móc nabrać sił na aktywne zwiedzanie Wrocławia. Ostrów Tumski i zielone tereny Wyspy Słodowej to kolejne miejsca, które można dostrzec z okna wybierając jeden z apartamentów hotelu.

Hotel z ofertą biznesową we Wrocławiu

Hotel w centrum Wrocławia, który posiada doskonały wybór sal biznesowych na różnorakie wydarzenia firmowe we Wrocławiu to właśnie HP Park Plaza. 6 sal konferencyjnych, które posiadają wysoki standard między innymi dzięki temu, że są wyposażone w nowoczesny system audiowizualny, klimatyzację i naturalne oświetlenie. Jaka sala konferencyjna we Wrocławiu sprawdzi się najlepiej? Taka, która jest nowoczesna i stylowo urządzona oraz spełnia rygorystyczne potrzeby biznesowe. Oferta konferencyjna obejmuje również catering i oprawę muzyczną. Na wszelkie pytanie i propozycje odpowiedzi udzieli odpowiednio przeszkolony personel, a stworzenie wymarzonego spotkania biznesowego jest na wyciągnięcie ręki. Sala konferencyjna we Wrocławiu zlokalizowana w tym hotelu stanowi wprost doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą profesjonalnego i dopiętego na ostatni guzik wydarzenia o które nie trzeba się martwić, a sam hotel kompleksowo podejdzie do przygotowania takiej imprezy. Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że w HP Park Plaza przygotowywane są najpopularniejsze wydarzenia biznesowe we Wrocławiu. Swą renomę hotel wypracował przez lata i wystarczy tylko poczytać opinie, aby upewnić się, że będzie to wprost świetne rozwiązanie dla osób poszukujących sprawdzonych i pewnych rozwiązań biznesowych. Sale konferencyjne we Wrocławiu znajdujące się w ofercie hotelu mogą pomieścić nawet do 180 osób – wszystko zależne jest od układu krzeseł.

Bankiet w hotelu

Jako nieliczny hotel we Wrocławiu oferuje on możliwość zorganizowania bankietu w którym można celebrować zarówno rodzinne wydarzenia, jak i biznesowe okazje. Pomieszczenie można dostosować pod względem wystroju, menu i wyglądu wnętrza w zależności do okazji. Sala bankietowa we Wrocławiu w swojej ofercie proponuje dania na bazie regionalnych specjałów. Można zamówić zarówno dania polskie, jak i europejskie. Na uwagę zasługuje też fakt, że zwieńczeniem udanego bankietu jest degustacja świetnych wyrobów pochodzących z hotelowej cukierni.