Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Zlokalizowana na Dolnym Śląsku w Magnicach firma The Hut Group tworzy kolejne miejsca pracy i poszukuje pracowników magazynowych oraz operatorów wózków widłowych UDT. W centrum produkcyjno-logistycznym do końca roku zatrudnienie ma znaleźć nawet 600 osób. Rekrutację wspiera agencja Manpower.

Do zakładu pod Wrocławiem poszukiwane są osoby zarówno z doświadczeniem, jak i początkujące oraz dyspozycyjne do pracy zmianowej. Kandydaci zainteresowani stanowiskiem operatora wózka widłowego muszą ponadto posiadać uprawnienia do obsługi wózków widłowych z Urzędu Dozoru Technicznego. Przyszli pracownicy będą odpowiedzialni za obsługę dostaw i wysyłek magazynowych z użyciem skanera i komputera, przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie oraz kontrolę zapasów magazynowych.

Na zatrudnionych czeka atrakcyjna pensja, system premiowy i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karta sportowa. Oprócz premii i benefitów, kandydaci, którzy zostaną z nami podczas wzmożonej sprzedaży i dystrybucji towarów będą mogli liczyć na bonus w postaci dodatkowego wynagrodzenia. Pracodawca oferuje także bezpłatny transport z licznych lokalizacji, np.: Wrocławia, Ząbkowic Śląskich, Piławy Górnej, Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic, Niemczy, Łagiewnik i innych.

Partnerem rekrutacyjnym pracodawcy jest firma Manpower, światowy lider rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Osoby, które chcą podjąć zatrudnienie w The Hut Group, mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji, wysyłając swoje aplikacje na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer tel. 608 549 247. Szczegóły oferty są również dostępne pod linkami: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=magazynier-operator-wozka-widlowego-z-udt&ad_id=35816 oraz https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=pracownik-magazynowy&ad_id=35506.

Do podjęcia pracy zachęca Magdalena Oliwa, koordynator ds. rozwiązań OnSite w Manpower, która podkreśla, że obecna sytuacja na rynku dolnośląskim jest bardzo dynamiczna i firmy wracają prężnie do aktywnej realizacji procesów. – Szczególnie rąk do pracy potrzebują przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją towaru, ponieważ pandemia wzmocniła rozwój e-commerce – wyjaśnia Magdalena Oliwa. – Mimo odmrożenia gospodarki, otwarcia sklepów stacjonarnych, nawyki konsumentów uległy zmianie i nadal są chętni na zakupy online. Firmy chcąc ułatwić dokonywanie zakupów, inwestują w innowacyjne hale magazynowe, tym samym zgłaszając zapotrzebowanie na pracowników. Chętni do pracy w centrach dystrybucji będą więc mogli rozwijać swoje umiejętności, pracując w nowoczesnym środowisku technologicznym. Tym samym dbają o poprawną obsługę dostaw i wysyłek oraz kontrolę stanów magazynowych – dodaje ekspert Manpower.

Polski oddział centrum produkcyjno-logistycznego The Hut Group, jednej z wiodących globalnych firm e-commerce działających w segmencie zdrowie i uroda, powstał jesienią 2018 roku w Magnicach pod Wrocławiem, przy drodze ekspresowej S8. Na powierzchni liczącej ponad 60 tys. mkw. znajduje się również powierzchnia biurowa. Centrum w Magnicach to pierwsza inwestycja firmy w Polsce i w Europie kontynentalnej.