Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Wrocław

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i zastanawiasz się, czy znajdziesz lokalnie utalentowanego tatuażystę - przychodzimy z pomocą! U kogo i gdzie zrobić tatuaż? Przedstawiamy ci nasz subiektywny ranking TOP 5 studiów tatuażu we Wrocławiu.

Całe szczęście, prawdziwych mistrzów w tym fachu znajdziemy lokalnie! Dżo lama, Bartek Kos, Dzvon, czy Jedi Tattsy. Kojarzysz te ksywki? Jeśli nie, to najwyższy czas, abyś lepiej poznał artystów, wykonujących jedne z najlepszych tatuaży w mieście stu mostów! W dalszej części wpisu podpowiemy ci, gdzie zrobić tatuaż we Wrocławiu, zestawiając najlepsze salony tatuażu w naszym subiektywnym rankingu.

Skoro swoje poszukiwania rozpocząłeś od eksplorowania sieci to równie dobrze możesz umówić się na sesję tatuażu bez wychodzenia z domu! Za pośrednictwem platformy INKsearch.co skonsultujesz się z wybranym tatuażystą oraz zarezerwujesz sesję w dogodnym terminie.

Kopia INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Tatuaż we Wrocławiu z INKsearch.co

Jak korzystać z platformy INKsearch.co, aby znaleźć topowych tatuażystów z Wrocławia? Użyj wyszukiwarki! Wybierz opcję “Studia&Artyści”, a następnie w rubryce “Wybierz miasto” wpisz: WROCŁAW. Dzięki zaawansowanym opcjom filtrowania otrzymasz wyniki najlepiej dopasowane do twoich indywidualnych preferencji! Nawet największy koneser tatuażu znajdzie projekty i miejscówki, odpowiadające jego estetyce i potrzebom.

TOP 5 - TATUAŻ WROCŁAW - RANKING ARTYSTÓW

Przejdźmy do konkretów - gdzie we Wrocławiu znajdziesz artystów tatuażu, do których ustawiają się kolejki? Nasza Tattoo Shop, Kos Tattoo, a może Ink Blink - w mieście stu mostów, dobrych pracowni jest niemal tyle samo! Każda z nich skupia tatuatorów, specjalizujących się w konkretnej dziedzinie sztuki trwałego ozdabiania ciała. Dzvon, Dżo-Lama, Levgen Knysh, Panna Wiśnia, Bartek Kos…, można tak wymieniać bez końca! Dlatego poniżej znajdziecie TOP 5 lokali z Wrocławia, do których z łatwością traficie za pośrednictwem INKsearch.co:

  1. Studio tatuażu Longboard Ink

Dlaczego warto wpaść do studia Longboard Ink we Wrocławiu? Ponieważ salon, znajdujący się na ul. Kościuszki 34 to miejsce z niezwykłą atmosferą. A tworzą ją oczywiście utalentowani artyści. Szalone, oldschoolowe wzory Jedi Tattsy sprawią, że zmienicie zdanie na temat tej stylówki, jeśli do tej pory wydawała się Wam ona nudna!

Longboard Ink

Sprawdź portfolia artystów ze studia tatuażu Longboard Ink we Wrocławiu

  1. Studio tatuażu Boruta Tattoo Art & Collective

To wrocławskie studio tatuażu i piercingu, połączone z galerią sztuki, znajduje się na ul. Komuny Paryskiej 16. Ten wyjątkowy, artystyczny kolektyw gromadzi naprawdę utalentowanych tatuatorów. Julia Homaniec, a może Magdalena Rudnicka? Wybierz styl jaki najbardziej ci odpowiada!

Boruta Tattoo

Sprawdź portfolio Magdaleny Rudnickiej ze studia Boruta Tattoo Art & Collective we Wrocławiu

  1. Studio tatuażu Ink Blink

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie trafiliście na ul. Górnickiego 10 do pracowni Ink Blink Tattoo - czym prędzej musicie to nadrobić! Zarówno entuzjaści kolorowych, neotradycyjnych tatuaży jak i wielbiciele blackworku znajdą tutaj artystę dla siebie!

Ink Blink

Sprawdź portfolia artystów tatuażu ze studia Ink Blink we Wrocławiu

  1. Studio tatuażu Kos Tattoo

Jest to pracownia tatuażu we Wrocławiu założona przez Bartka Kosa znajdująca się przy ul. Kiełbaśniczej 7A. Ekipa, pracująca w studiu to ludzie niezwykle charyzmatyczni i wszechstronnie utalentowani. Pracuje tutaj również znany fanom metalowych brzmień Dzvon, czyli gitarzysta Acid Drinkers.

Kos Tattoo

Przeczytaj wywiad z Dzvonem na stronie INKnews

  1. Dziarsztat we Wrocławiu

Na sam koniec - studio Dziarsztat Michała Motyki, które znajduje się przy ulicy Uniwersyteckiej 11-12 we Wrocławiu. Do tego artysty powinni w pierwszej kolejności zgłosić się miłośnicy realistycznych tatuaży. Na pewno się nie zawiedziecie!

Dziarsztat Studio

Sprawdź portfolia artystów ze studia Dziarsztat we Wrocławiu

inksearch-logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online