Styczeń już prawie za nami, a tym samym, wszystkie podsumowania zeszłego roku! Co ciekawego działo się w 2021 w świecie tatuażu? Możesz się zdziwić, ponieważ był to naprawdę intensywny czas w tej branży! Były to spowodowane oczywiście zmniejszeniem obostrzeń, dzięki czemu, w kilku miastach Polski odbyły się ponownie konwenty. Podczas tych tematycznych imprez mogliśmy podziwiać, jakie style królują obecnie w świecie tatuażu oraz jakie motywy są najczęściej wybierane przez miłośników dziarania! Jesteście gotowi poznać jeden z nich? Mowa oczywiście o motylu, który podbił serca setką tattoolovers i podbija również i w tym roku!

Tatuaż motyl - pomysł na delikatny, kobiecy tatuaż!

Tatuaż motyl zyskał swoją popularność między innymi ze względu na coraz większą popularność tatuażu w społeczeństwie. Dzisiaj, prawie co czwarta osoba na świecie posiada przynajmniej jedną dziarkę. Często, na pierwszy tatuaż wybieramy dość mały i delikatny wzór, taki jak opisywany motyl (w tym również wliczamy i ćmy!). W 2021 można było zobaczyć tysiące tego typu tatuaży w Social Mediach; motyle minimalistyczne, czarno-szare, kolorowe, blackwork - dosłownie w każdej postaci!

Jak znaleźć artystę, który wykona Twój wymarzony tatuaż we Wrocławiu?

Zastanawiasz się, jaki jest najlpeszy sposób na znaleźenie tatuażysty? Cóż… istnieje wiele opcji, ale często korzystając z nich musisz poświęcić kilka godzin, jak nie kilka dni na porządny research! Zdradzimy ci jednak o wiele szybszy sposób - skorzystanie z pomocy platformy INKsearch.co! To miejsce, które zrzesza ponad 1000 artystów tatuażu z Polski i Europy! Za pośrednictwem platformy możesz wyszukać tatuażystę po motywie tatuażu, stylu oraz mieście - a to wszystko za pomocą kilku kliknięć! Następnie, z poziomu tej samej strony, możesz od razu zarezerwować sesję tatuażu u artysty, którego portfolio urzekło cię najbardziej! Co powiesz na takie rozwiązanie?

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

U kogo zapisać się na tatuaż z motywem motyla?

Hej! Jesteś tu jeszcze? Nie zostawimy cię oczywiście bez naszych poleceń! Już teraz przychodzimy z zestawieniem kilka tatuażystek z Wrocławia, którzy mogą wykonać tatuaż z motywem motyla! Pamiętaj jednak, że nie dostaniesz takiego samego wzoru; Twoja dziara będzie indywidualna, w stylu wybranego przez ciebie artysty!

  1. Tynka_Ink

Delikatne i minimalistyczne tatuaż to coś dla ciebie? Sprawdź portfolio Tynki_Ink! Artystka specjalizuje się właśnie w subtelnych dziarkach, które idealnie sprawdzą się na pierwszy tatuaż! Jak widzisz, w swojej kolekcji, ma już jeden tatuaż wykonany z motylem, ale jeśli to właśnie taki motyw cię interesuje, to domyślamy się, że zaproponuje ci równie piękny i wyjątkowy projekt!

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

  1. Aggie.Tattoo - Zajawa Tattoo Wrocław

Co powiesz na tatuaż połączony z innym motywem? Właśnie taki wzór wykonała Aggie.Tattoo! Artystka kocha wykonywać małe, szczegółowe tatuaże. Królują u niej motywy kobiet, zwierząt wypełnionymi kwiatami i słodkich zwierzaczków z dużymi oczami. Z chęcią podejmuje się nowych rzeczy. Lubuje się w czerni i szarości, a kolory są tylko małym dodatkiem w jej pracach. Jeżeli prace Aggie wpadły ci w oko, sprawdź jej portfolio i zobacz ich jeszcze więcej!

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

  1. Paulina Wojciechowska - Mrok Tattoo

Myślisz, że tatuaż motyl to tylko motyw tylko dla subtelnych i minimalistycznych tatuaży? Niekoniecznie! Sprawdź propozycję Pauliny Wojciechowskiej, która jest zdecydowanie mroczniejsza! Artystka tworzy tatuaże z pogranicza stylu graficznego i realistycznego. Przede wszystkim pracuje w czerni i szarościach. Inspiruje się starymi zdjęciami, grafikami i ilustracjami. Stara się uprościć formę, pokazać teksturę, rozjaśnienie i przenikanie się kształtów. Nam się to niezmiernie podoba!

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Zapisz się na tatuaż zgarniając rabat o wartości 100 PLN!

Decyzja dotycząca zapisania się na tatuaż została podjęta? Jeśli tak, to mamy dla ciebie niespodziankę! Rezerwując sesję poprzez INKsearch.co, możesz zgarnąć kod rabatowy o wartości 100 PLN na tatuaż! Jak to zrobić? Wystarczy, że podasz nam miasto, preferowaną datę sesji tatuażu, pomysł i zdjęcie, które posłuży za inspirację dla artysty poprzez opcję darmowej konsultacji online. Nasz team prześle ci kod rabatowy oraz wybierze dla ciebie artystę który skontaktuje się z tobą bezpośrednio, aby omówić projekt i umówić się na tatuaż. Potem już możesz umówić się na swoją wymarzoną dziarkę, korzystając z 100 PLN rabatu, który zostanie wysłany do ciebie na podany e-mail i wpłacić depozyt korzystając z naszych bezpiecznych płatności.

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online