Tatuaż wilk, z biegiem lat, wciąż jest jednym z częściej wybieranych wzorów tatuażu w Polsce i na świecie. Nie można jednak zapomnieć, że tatuaż wilk budzi w społeczeństwie sporą kontrowersję spowodowaną swoją popularnością i powtarzalnością. Jednak, czy tatuaż z motywem wilka może wybronić się wśród tych banalniejszych kompozycji, które widzieliśmy już wiele razy? Oczywiście, że tak! Pamiętaj, że wiele zależy od wyboru artysty, który będzie w stanie zaprojektować dla ciebie niepowtarzalny projekt, nawet z występującym dość często motywem. Dlatego, jeśli tatuaż wilk jest twoim marzeniem, nie zniechęcaj się - zobacz nasze propozycje tatuażystów z Wrocławia, którzy specjalizują się właśnie w zwierzątkowych dziarach i zarezerwuj termin u jednego z nich.

Zarezerwuj Tatuaż na INKsearch.co

Nie wiesz, gdzie szukać tatuażowych inspiracji? Wejdź na INKsearch.co i znajdź tysiące pomysłów! INKsearch.co to platforma łącząca studia, artystów i miłośników tatuażu, która usprawnia komunikację między klientami, a artystami. Wystarczy, że w pierwszej wyszukiwarce wpiszesz styl lub motyw, który cię interesuje, a w drugiej wskażesz miasto, z którego chcesz wyszukać studia i artystów tatuażu (np. Wrocław) - i to tyle! Teraz możesz przeglądać nieskończoną ilość inspiracji, a nawet zarezerwować bezpośrednio termin u jednego z ponad 2000 tysięcy artystów dostępnych na naszej platformie.

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Tatuaż Wilk - u kogo z Wrocławia zapisać się na tatuaż z motywem wilka?

Zanim jednak przejdziesz na platformę, poznaj nasze propozycje artystów z Wrocławia, którzy kochają tatuaże z motywem zwierząt. Ciekawy? Zaczynamy!

  1. Mycki.ink, Cradi Tattoo Shop

Kto powiedział, że tatuaż wilk musi być zawsze umieszczony w dużej kompozycji? Pamiętaj, że możesz pomyśleć o mniejszym, bardziej delikatnej dziarce wykorzystując właśnie ten motyw. Może to właśnie wrocławska artystka, Mycki.ink, zaproponuje ci wyjątkowy wzór z wilkiem? To zdolna tatuażystka, która specjalizuje się w takich stylach jak dotwork, linewrok, czy minimal. Sprawdź jej profil i zobacz, czy to właśnie jej prace są tymi, których szukasz!

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

  1. Gnieszka, Miejska Dżungla

A może by tak tatuaż wilk… w bardziej uroczym wydaniu? Tego typu tatuaż możesz wykonać u Gnieszki, specjalistki w dziaraniu słodkich zwierząt. Jej projekty przykuwają wzrok niejednego miłośnika trwałego ozdabiania ciała. Może to właśnie czas, abyś to ty zakochał się w jej projektach od pierwszego wejrzenia?

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

  1. Emilky Way, Kos Tattoo

Jeśli jednak marzy ci się całkowicie linearny projekt z motywem wilka, sprawdź portfolio Emilky Way z wrocławskiego studia, Kos Tattoo. Artystka w swoich pracach inspiruje się przede wszystkim światem dzikiej natury. Pomysły na projekty czerpie z przyrody i doświadczeń życia codziennego. Zawodowo i prywatnie jest zdecydowanie pełna pasji oraz miłości do ludzi, dlatego wizyta u niej będzie na pewno miłym doświadczeniem.

Sprawdź portfolio artytski na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artytski na INKsearch.co

  1. Hedone Ink, InkSpot Tattoo

Czas odejść na chwilę od tematu delikatnych i minimalistycznych tatuażu i przedstawić ci Hedone Ink ze studia Inkspot Tattoo. To tatuatorka, która działa w branży już od ponad 2 lat. Najlepiej odnajduje się w pracach w czerni( a czasem z odrobiną koloru). Jej projekty są głównie ilustracyjne, szkicowe, dlatego wilk w takim wydaniu może być oryginalnym i nietuzinkowym pomysłem.

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Sprawdź portfolio artystki na INKsearch.co

Zapisz się na tatuaż zgarniając rabat o wartości 100 PLN!

Decyzja dotycząca zapisania się na tatuaż została podjęta? Jeśli tak, to mamy dla ciebie niespodziankę! Rezerwując sesję poprzez INKsearch.co, możesz zgarnąć kod rabatowy o wartości 100 PLN na tatuaż! Jak to zrobić? Wystarczy, że podasz nam miasto, preferowaną datę sesji tatuażu, pomysł i zdjęcie, które posłuży za inspirację dla artysty poprzez opcję darmowej konsultacji online. Nasz team prześle ci kod rabatowy oraz wybierze dla ciebie artystę który skontaktuje się z tobą bezpośrednio, aby omówić projekt i umówić się na tatuaż. Potem już możesz umówić się na swoją wymarzoną dziarkę, korzystając z 100 PLN rabatu, który zostanie wysłany do ciebie na podany e-mail i wpłacić depozyt korzystając z naszych bezpiecznych płatności.

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online