Komisarz Piotr Bohater w kapitule organizacyjnej II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Koluchstyl

Data publikacji 26.04.2023
Powrót
Generuj PDF
Drukuj

Kilka dni temu odbyły się II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Koluchstyl. W zawodach rywalizowało ponad 100 funkcjonariuszy, żołnierzy i policjantów. Koluchstyl to połączenie judo, jujitsu, sumo i zapasów. Komisarz Piotr Bohater jako przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz IPA Wrocław-Poland uczestniczył w kapitule organizacyjnej mistrzostw.

Komisarz Piotr Bohater z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu uczestniczył w kapitule organizacyjnej II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Koluchstyl, tj. stylu wali będącym połączeniem: judo, jujitsu, sumo i zapasów. Mistrzostwa odbyły się 22.04.br. w Kleosinie. Przypomnijmy, że nasz kolega to utytułowany sportowiec - Triathlon - Mistrz Polski Policjantów w kat. M40, III Mistrzostwa Polski Policji w Traithlonie na dystansie 1/2 Ironmana. To tylko niektóre z ostatnich sportowych osiągnięć wrocławskiego policjanta.

Uczestnictwo w kapitule to duże wyróżnienie dla Komisarza Piotra Bohatera. Funkcjonariusz był pod wielkim wrażeniem poziomu jaki reprezentowali zawodnicy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i uczestnikom tej imprezy.

podkom. Wojciech Jabłoński
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu