Prawie 11 tysięcy kibiców na Tarczyński Arena. Policja zabezpieczała mecz

Na trybunach Stadionu Tarczyński Arena zgromadziło się prawie 11 tysięcy kibiców. Policjanci prowadzili zabezpieczenie przed, w trakcie i po meczu, dbając też o płynność ruchu na trasach dojazdowych.
- Służby działały we Wrocławiu podczas wieczornego spotkania
- Komenda kierowała zabezpieczeniem i ruchem przy stadionie
Służby działały we Wrocławiu podczas wieczornego spotkania
Mecz WKS Śląsk Wrocław z Górnikiem Łęczna rozpoczął się o godz. 19:30. Na trybunach pojawiło się niemal 11 000 osób. W zabezpieczeniu brali udział funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego i pionu operacyjnego. Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem na terenie miasta oraz na trasach przejazdu do i z Wrocławia.
Komenda kierowała zabezpieczeniem i ruchem przy stadionie
Koordynacją działań zajmował się Zastępca Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu, podinspektor Radosław Wasiak. Funkcjonariusze prowadzili też działania mające na celu usprawnienie ruchu drogowego w ciągach komunikacyjnych wokół stadionu. Spotkanie przebiegło spokojnie i bez incydentów, co pozwoliło kibicom oglądać mecz w bezpiecznej atmosferze. Informację przekazała podkomisarz Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
na podstawie: Policja Wrocław.
Ostatnie Artykuły

Ołbin zdradza swoje sekrety – osiedle pełne detali, kin i pamięci

Wiosna odsłoniła Kolorowe Jeziorka, a Rudawy Janowickie znów zachwycają

Wrocław je za dużo mięsa i naukowcy pokazują drogę do samowystarczalności

Wielkanocny tłum wrócił do ogrodu, gdy Wrocław dostał wreszcie pogodę

Wrocławskie podwórka zmieniają się w zielone enklawy między kamienicami

Wrocław przyspiesza z inwestycjami – szkoły, drogi i zieleń wchodzą na nowy etap

Przed katedrą tłum przy koszyczkach i mocne życzenie pokoju

Magnolia przy Podwalu znów zatrzymuje spacerowiczów i telefony

Na stadionie koszyczki w klubowych barwach stały się wielkanocnym rytuałem
![[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Pogoń Siedlce 1:0 w Betclic 1. lidze. Gospodarze dopięli swego po golu P. Samiec-Talara](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-pogon-siedlce-04042026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Śląsk Wrocław – Pogoń Siedlce 1:0 w Betclic 1. lidze. Gospodarze dopięli swego po golu P. Samiec-Talara
![[PIŁKA NOŻNA] Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój 2:1 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)](/images/mecz/thumbnails/sleza-wroclaw-lks-goczalkowice-zdroj-04042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój 2:1 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 3 (Grupa III)

Świąteczny pośpiech bywa bezlitosny. Policja ostrzega przed drogami, sklepami i domami

Wielkanocny Wrocław nie zasypia. Oto miejsca, które zostają otwarte

