Policja Wrocław: W komisariacie na Ołbinie wyłoniono trójkę laureatek konkursu plastycznego pn. Koleżanko, kolego - podczas wakacji nie zrób sobie nic złego”
W komisariacie na Ołbinie wyłoniono trójkę laureatek konkursu plastycznego pn. Koleżanko, kolego - podczas wakacji nie zrób sobie nic złego”
Data publikacji 24.06.2022
Konkurs plastyczny dla dzieci pn. Koleżanko, kolego - podczas wakacji nie zrób sobie nic złego” cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców Ołbina. Do tamtejszego komisariatu wpłynęło wiele prac wykonanych dowolną techniką artystyczną. Komisja konkursowa wyłoniła trójkę finalistek. Jury miało trudną decyzję do podjęcia, ponieważ każda z prac była wyjątkowa, oryginalna i wykonana z pomysłem.
Policjanci z Ołbina, w ramach akcji Bezpieczne wakacje” zorganizowali konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III. Każdy z uczestników, w dowolnej technice artystycznej, mógł przedstawić jak według niego wygląda bezpieczny wypoczynek w okresie wakacji.
Komisja konkursowa w składzie: nadkom. Katarzyna Dąbek-Dubanowicz Zastępca Komendanta KP Wrocław Ołbin, mł. asp. Katarzyna Przerwa z Ogniwa ds. Nieletnich oraz Katarzyna Krzystan inspektor korpusu służby cywilnej, spośród licznych prac, wyłoniły trójkę laureatek.
Autorką zwycięskiej pracy jest Magdalena Małowiecka, uczennica klasy II a Szkoły Podstawowej nr 107 we Wrocławiu. Członków jury urzekła nie tylko sposobem wykonania ale i poruszoną tematyką. Na kanwie ostatnich tragicznych wydarzeń, praca zatytułowana Nie zostawiaj dziecka w aucie”, okazała się być niestety aktualna.
W dniu 20 czerwca 2022 roku Magdalena Małowiecka wraz z wychowawcą odebrała I nagrodę, tj. walizkę z przyborami do malowania i rysowania. Wiemy, że pasją dziewczynki jest malowanie - stąd jej ogromna radość z otrzymanej nagrody. II miejsce w konkursie zdobyła Lidia Kuczyńska z SP nr 108 , natomiast III miejsce Julia Lewicka z SP nr 58 .
Laureatki konkursu wykazały się ogromną pomysłowością. Każda praca okazała się być wyjątkowa i oryginalna.
**sierż. szt. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu**
Policja Wrocławska, wroclaw.policja.gov.pl/dwr/aktualnosci/bieza/71088,W-komisariacie-na-Olbinie-wyloniono-trojke-laureatek-konkursu-plastycznego-pn-Ko.html
Ostatnie Artykuły

Koreański kryzys urodzeń wchodzi do literatury i Wrocławia

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Nowe zasady jazdy w Bolesławcu. Jedna ulica stanie się jednokierunkowa

W Owsiance znaleźli ciszę i miejsce do pracy. Teraz żyją sztuką i ogrodem

Nadodrze odsłoni swoje murale - spacer pokaże sztukę z bliska

W Gdańsku ruszyła konferencja o odbudowie Ukrainy. Padają umowy za 10 mld euro

Most Złotostocki wraca do życia. Ratusz w Lądku-Zdroju jeszcze czeka

Skatepark przy Legnickiej znika na miesiąc. Zaplanowano przerwę techniczną

Wakacyjna trasa pod kontrolą. Ten numer może oszczędzić nerwów kierowcom

Deszczówka zamiast strat Ruszył nabór z dopłatą do domowych instalacji

Włoska delegacja na Grabiszynie. Wrocławska nekropolia wciąż pod opieką

Włamano się do pracowni artystycznej, wrocławscy policjanci odzyskali część łupu

Fontanna daje chłód. Kąpiel może skończyć się mandatem i kłopotami
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu - msze, kancelaria, sakramenty
- Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu - kontakt, zgłoszenia awarii, zajęcie pasa drogowego
- Galeria Miejska we Wrocławiu - wystawy, wydawnictwa i bezpłatny wstęp
- Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła we Wrocławiu - msze, kancelaria, kontakt
- Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu - kontakt, karta, wypożyczenia i e-booki
- Parafia NMP Królowej Polski we Wrocławiu - msze, kancelaria, sakramenty
