Osoby, które mogą być pokrzywdzone przez 32-letniego mężczyznę proszone są o kontakt z Policją [ZDJĘCIE]

Powrót
Drukuj

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą czynności w śledztwie wobec Dawida Kuśmierka, który podejrzany jest o przestępstwo na tle seksualnym. 32-latek decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Na podstawie dotychczas zgromadzonego materiału dowodowego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia i podsiadania wiedzy w przedmiotowej sprawie prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub z końcówką 01, 02, 03 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość.

32-letni Dawid Kuśmierek podejrzany jest o to, że w dniu 19 września br. dopuścił się czynów z art. 197§1 oraz 157§2 Kodeksu karnego. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące.

Mając na uwadze dotychczas zgromadzony materiał dowodowy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że Dawid Kuśmierek dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. Z tych względów Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia-Krzyki Zachód, mając na uwadze przemawiający za tym interes społeczny, wyraziła zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych podejrzanego.

W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia i podsiadania wiedzy w przedmiotowej sprawie prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub 47 871 16 01, 47 871 16 02, 47 871 16 03 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu