Korek na wjeździe na AOW przy Stadionie Wrocław przez zepsutą ciężarówkę

Wrocławskie ulice znowu stoją w korku! Zepsuta ciężarówka na wjeździe do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia powoduje spore utrudnienia. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość sytuacja może potrwać nawet kilka godzin!
- Korki przy Stadionie Wrocław utrudniają ruch na AOW
- Co warto wiedzieć o sytuacji na autostradzie w dniu 30 kwietnia 2025 roku
Korki przy Stadionie Wrocław utrudniają ruch na AOW
W okolicach węzła Wrocław Stadion doszło do poważnych komplikacji w ruchu drogowym. Na wjeździe na Autostradową Obwodnicę Wrocławia w kierunku Warszawy utknęła ciężarówka, która całkowicie zablokowała jeden pas ruchu. To zdarzenie wywołało natychmiastowe tworzenie się korków, które znacząco spowalniają przejazd przez tę newralgiczną część miasta.
Na miejscu pracują służby drogowe, które zabezpieczają teren i kierują ruchem tak, aby umożliwić przejazd prawym pasem. Mimo tych działań, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega, że utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin, co oznacza konieczność planowania alternatywnych tras lub przygotowania się na dłuższy czas podróży.
Co warto wiedzieć o sytuacji na autostradzie w dniu 30 kwietnia 2025 roku
Awaria ciężarówki pojawiła się rano 30 kwietnia 2025 roku, około godziny 10:41. To właśnie wtedy rozpoczęły się pierwsze sygnały o problemach na AOW. Warto podkreślić, że Autostradowa Obwodnica Wrocławia to kluczowy element komunikacyjny dla mieszkańców i osób przejeżdżających przez miasto jej sprawne funkcjonowanie ma ogromne znaczenie dla codziennych dojazdów oraz transportu towarowego.
Kierowcy powinni śledzić bieżące informacje o sytuacji na drodze i rozważyć objazdy, zwłaszcza jeśli planują podróż w kierunku stolicy. Służby apelują o zachowanie ostrożności i cierpliwości podczas poruszania się po tym odcinku drogi.
Na podst. Urząd Miasta Wrocław
Ostatnie Artykuły

Dług czynszowy da się zatrzymać. Lokatorzy komunalni dostaną kilka wyjść

Domowe KTG wraca do wrocławskich mam. Jest już szósta edycja programu

Wrocław zatańczy na ulicach. Miasto szykuje miesiące pokazów i warsztatów

Wrocław otwiera nabór do klas sportowych. Zapis będzie prostszy

Strzały i zakładnik. Na Dolnym Śląsku trwają wielkie ćwiczenia służb

Ukryte zagrożenia w halach produkcyjnych — pyły, które mogą eksplodować

Fałszywe dane, drogi sprzęt i 700 tys. zł strat - wpadli we Wrocławiu

Wrocław otwiera plan miasta na uwagi. Stawką są przyszłe budynki i zieleń

Podwórkowy festyn wrócił i od razu zebrał całe rodziny

Rzadkie Willmanny trafiły do Wrocławia. Muzeum czeka na pokaz w grudniu

Wrocław mówi nie blokom przy Mglistej. Spór o 11 kondygnacji trwa

Jubileuszowa WWGU szuka odważnych prac. Na horyzoncie mocna wystawa grafiki

Autobus krwiodawstwa stanie przed urzędem. Szpitale czekają na pomoc

